Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AlaOlo

Pomogę przy dobieraniu kolorów

Polecane posty

Gość straszna zolza
a kim jesteś że sie tak "znasz"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
założyłaś topik o tym a sama nie wiesz co masz ubrać do bluzki jakie buty? umiesz doradzać innym a sobie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaOlo
A Ty każdego się tak czepiasz ? Moja siostra jest stylistką, a to forum jest po to, żeby sobie pomagać i to ona założyła ten temat. I pewnie zaraz napiszesz, że skoro jest stylistką, to dlaczego mi nie dobrała butów - owszem, powiedziała mi co pasuje, ale słucham też innych stron. Coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
hehe nie nie czepiam sie każdego:) Tylko chciałam Ci zadać pytania a ty już sie bulwersujesz:) złość piękności szkodzi moja droga:) a tak na marginesie to Co mam podać żebyś mi kolor dobrała:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No to ja mam pytanie-facet jestem to sie nie znam a przydaloby sie wygladać wporządku. Zamierzam włożyć czarną dopasowaną koszulę i czarne spodnie ( jeans ale pokryty jakaś dziwna substancją że lekko sie błyszczy i nie wsiaka w niego woda, pozatym szwy są robione brązową nicią-prawie jej nie widac ale są ) I teraz przydałoby soe dobrać buty-i tu mam problem-mam brązowe adidasy i czarne buty (nazwa wypadła mi z głowy) -takie bardzej elegancke jak do garnituru tylko z lekka faktua (takie zagiecia) matowe -które wybrac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaOlo
Wybacz,straszna zolzo, PMS niestety :/ np. podaj kolor jakiegoś elementu ubrania do którego chcesz cos dobrać. Wick - zdecydowanie czarne buty. Brązowe adidasy z nabłyszczanymi spodniami będą wyglądały trochę na "króla disco polo", także stawiam na czarne matowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
Co jest z nasz AlaOlo?? Czyżby sie rozmyśliła nad dobraniem nam kolorów.. ?:) Myśle że nie tylko gdy nie umiemy coś zestawić ale ogólnie jakie do nas pasują, bo nie każdy ubiera sie odpowiednio np do jego karnacji.. Ja nie mogłabym ubrać koloru jasny róż tzw świnka:) hehe okropnie bym wyglądała tak samo w takim buraczkowym.. Bleee..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
sory coś mi szwankuje z kompem i nie widziałam wpisu twojego:( Jakie kolory do mnie pasują ? Jeżeli umiesz tak powiedzieć.. w sumie wiem jakie ale warto tez uzyskać opinie z drugiej strony :) i to myślę ze z dobrej:) hehe (bez cukru):P mam ciemną karnacje oczywiście szatynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaOlo
Nie ma sprawy :) Najbardziej pasują do ciebie ciemne, bardzo ciepłe kolory ożywione złotymi i miedzianymi refleksami, ciepłe kolory ziemi. Barwy pełne blasku. Zielenie, brązy i beże. Dodatki powinny być ciepłe np. bursztyn, drewno, złoto, miedź, czy brąz. Powinnaś z pewnością unikać plastiku oraz srebra. Twoje kolory to kość słoniowa,złoty, musztardowy,oliwka,khaki,ceglany i ciepły brąz..właściwie wszystkie odcienie brązu i złota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaOlo
Więcej powiedziałabym Ci gdybym znała barwę Twoich oczu i ust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
fajnie napisane :):) oczka mam zielone :) aa ustaa takieeee yyy no wiesz:) normalne :) he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
A z tymi kolorami to nawet dobrze powiedziane bo akurat mam takie w szafie tylko nie moge trafić w sklepach na tunikę jakąś fajna, niezbyt drogą w kolorze soczystej zieleni..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo raaanyyyyy
To ja teraz: szatynka, srednia karnacja, pelne usta, oczy brązowozielone, opalam się na braz, wzrost wysoki, budowa mocna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryjka
To teraz ja :) Blondynka ze zlotym odcieniem wlosow, oczy bardzo niebieskie, cera o brazowym odcieniu. Drobniutka jestem :) rozmiar 34 jesli chodzi o spodnie to za duzo, biust mam z kolei sporawy, ale bez przesady :) Mam przede wszystkim problem w dobraniu kolorow do makijazu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaOlo
ooo raaanyyyyy - Ty, jesteś podobnie jak koleżanka wyżej typem urody jesiennej, złota karnacja, ciemne włosy, oliwkowe oczy. Twoje barwy to barwy jesiennych liści,ciepłe,przytulne. Złocienie, brązy, beże, żółcie, czerwienie. Pasują Ci kolory zielony, żółtobursztynowy, brązowy, zielonobrązowy, brąz - jasny beż, khaki, złocisty rudy, musztardowy aż po ciemny brąz, który jest Twoją czernią .Wśród brązów powinnaś wybierać takie dodatki, jak buty, paski, torby. Biel powinna być kremowa, nigdy zimna, tzw. kredowa. świetnie będziesz wyglądac w ciepłych zieleniach, od groszkowej, przez oliwkową, do butelkowej. Z rodziny niebieskich polecam jedynie zielonogranatowy. Czystego granatu i niebieskiego nie . Róże i czerwienie są w odcieniach łososiowych, morelowych, pomidorowych i ceglastych. Również stare złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaOlo
Cytryjka - Twoje kolory to łagodne, gołębie błękity, dymne szarości, delikatne fiolety i chłodne beże. Zacznę od tego, czego nosić nie powinnas. Przede wszystkim kolorów jaskrawych, unikaj czerni. Od czasu do czasu, przy wieczorowym makijażu możesz założyć czarną suknię, nigdy na dzień. powinnas zrezygnować z wszelkich złocistych odcieni: łososiowego, pomarańczowego, brzoskwiniowego, rudego. Przyjrzyjmy się bliżej kolorowi czerwonemu. Jeśli go wybierasz, ma to być raczej czerwień zbliżona do arbuza niż pomidora czy marchewki. najbardziej zdobiące, to opisane na początku błękit i jasny lila, złamana biel, chłodne zieleń i czerwień, beż i brąz, aż do odcienia gorzkiej czekolady. Czernią jest zgaszony granat. Beże wyglądają trochę smutno, należy je zatem ożywić. Może to być szalik, apaszka albo malutka chusteczka w kieszonce żakietu. Znakomicie wyglądają dwie chusteczki w różnych odcieniach np.: cyklamenu, cytrynowego lub turkusowego. Warto podkreślić, że turkus jest stworzony dla Ciebie. Kolory powinny być jak delikatne. Wszystkie jakby rozbielone mlekiem albo lekko przyprószone fioletem bądź różem. Wykonując makijaż należy pamiętać o jego chłodnej tonacji. Podkład i róż powinny być beżoworóżowe. Pastele do powiek mogą być, nawet na dzień, perłowe, jeżeli są właśnie modne. Kolory błękitne, rozbielone róże, zielenie i szarości najdoskonalej ozdobią Twoje oczy. Tusz do rzęs najlepszy jest grafitowy lub w kolorze gorzkiej czekolady, podobnie farba do rzęs (henna). Najlepsze odcienie szminki to jasny róż i łagodny, niebieskawy fiolet. Na okazje wieczorowe świetnie bedziesz wyglądac z ustami pomalowanymi dość intensywnym różowym kolorem i z makijażem oczu ograniczonym do mocnego pomalowania rzęs. Co do biżuterii to srebro, platyna, białe i różowe złoto. Z kamieni - rubiny, granaty, niebieskie opale, akwamaryna, zielone nefryty i sznurek różowych pereł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaOlo
Cytryjka - Twój makijaż PODKŁAD: jasnobeżowy, brzoskwiniowy, ciepły złocistobrązowy RÓŻ: rdzawy CIENIE: oliwka, zieleń mchu, khaki, czekoladowy, groszkowy, rdzawy, brązowy POMADKA: beżowobrązowa, ruda, ceglasta, łososiowoczerwona, pomarańczowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaOlo
jejku,przepraszam....Cytryjka, ostatni post nie miał być do Ciebie, pisze na paru forach i to zwykła pomyłka :( ten jest do Ciebie, i jeszcze raz przepraszam :* PODKŁAD: porcelanowy, jasny RÓŻ: łososiowy, różowy CIENIE: szampan, gołębi, odcień fiołków, zieleń mięty, złocistobrązowy POMADKA: czerwień makowa, pomarańczowoczerwona,koralowa, łososiowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modzia
wysoka, brunetka,szczupla, ciemna karnacja, wlosy do lopatek lekko sie krecace albo raczej wywijajace sie w kazda strona :p ale zadkie,brazowo_zielone oczy Co bys poradzila :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaOlo
Nie musicie mi podawac szczegółów co do figury, kolor włosow, oczu i karnacji wystarczy :) Pasuja do Ciebie takie same kolory jak strasznej zolzie i ooo raaanyyyyy, macie taki sam typ urody, poczytaj prosze to, co napisałam im :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modzia
dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryjka
AlaOko jesteś świetna, fantastycznie piszesz :) pozdrawiam i dziękuję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaOlo
Nie ma sprawy :) to moje hobby :) czekam na kolejne problemy i pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryjka
W takim razie jeszcze jedno pytanie ;) co myślisz o żółtym kolorze dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liceoooooooooooom
co sadzisz o kabaretki do tego mega krótkie spodenki xczarne kabaretki tez czarne do tego buty całe czarne na bardzo wysokim obcasie bolerko czarne i do tego jaka bluzka? moze byc np żółta? to na impreze :P:P i do tego czarne kolarei branzoletka srebrna gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liceoooooooooooom
moge tak isc na MUSIC FESTIVAL :D::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaOlo
Jak już wspomniałam Cytryjko, żółtego unikaj w każdej postaci. Jeśli jednak juz chcesz się zdecydowac nań, wybież bladożółty, ale naprawdę nie polecam, ten kolor Cię rozmyje, ujednolici, staniesz się niewidzialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×