Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Czy jest tu jakas doswiadczona mama ktora pomoze rozwiac mi moje watpliwosci?

Polecane posty

Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

j.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
wiec tak: mialam coprawda okres, ale jest duze prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy przed okresem bardzo sie martwilam bylam pewna ze jestem ale dostalam i zapomnialam o sprawie , po okresie kilka dni zaczelo sie bole brzucha, macica strasznie mnie kula do dzis tak jest bolala , brzuch caly jak by mi sztywnial;/ zoladek po zjedzeniu mnie strasznie bolal,zgaga, cofanie jedzonka,;( ale wmawialm sobie ze to napewno nie ciaza...teraz od kilku dni mnie bola strasznie piersi, zrobily sie jak skala, jak by mialy zaraz mi eksplodowac, tak jak przed okresem. ale to nie mozliwe zeby na okres bo okres mam za 2 tyg a tak z piersiami mi sie robilo mniej wiecej 2-3 dni przed @, pozatym czulam ze nadchodzi. teraz nie mam czegos takiego tylko te piersi.a do tego zjem na jem sie porzadnie i caly czas czuje ze sie nie najaddam... czy to mozliwe ze jestem w ciazy? zaznaczam ze jestem dojrzala osoba takze nie wmawiam sobie tych objawow prosze o rade.. a i jeszcze jedna zecz dziwna to jak kocham sie ze swoim partnerem po orgazmie strasznie mnie boli macica nigdy tak wczesniej nie mialam.. przepraszam ze sie rozpisalam ale dla mnie to strasznie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
spoznila sie 2 dni. ale z tego co pamietam byla raczej normalna. nie wiem co o tym myslec? a test 1 robilam bo spanikowalam ale zrobilam go z 4 dni po stasunku wiec mogl wyjsc falszywy po testy sie robi w dniu spodziewanej @ a ja sie pospieszylam. a nie byl to test ktory wykrywa juz po 7 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup test który pokazuje ciążę już po 6 dniu od zapłodnienia :) Jeśli jesteś w ciąży to pokaże. Ja zaszłam w ciążę a mimo to miałam jeszcze @ (później lekarz mnie uświadomił, że nie była to zwykła miesiączka). Test zrobiłam 2 tygodnie po @, bo coś mi spokoju nie dawało :P Wyszedł pozytywny :) To był 6 tydzień ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
jak myslicie drogie mamy? jakie jest prawdopodobienstwo ze moge byc w ciazy? nie wmawiam sobie tych objawow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
urodziwa stara dupa--> ale czy wg ciebie to byl normalny okres? a jakie mialas objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam całkowicie normalną miesiączkę, w terminie, tak samo obfita, a mimo to byłam już 3 tyg. w ciąży :D Tyle, że czułam się nieswojo, dziwnie jakoś i miałam duży apetyt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
naprawde myslicie ze to ciaza? urodziwa a jak u ciebie z tym okresem bylo? wg ciebie on byl normalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
a jak kochalas sie z partnerem to czulas sie dziwnie jak np szczytowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, ja ten okres miałam całkowicie standardowy, niczym się nie różnił od innych; pamiętam, że jeszcze płakałam że dostałam @, bo tak bardzo chciałam już być w ciąży. A 2 tyg. po @ zrobiłam test, coś mnie podkusiło, i wyszedł +. Następnego dnia gin zrobił mi badanie USG dopochwowe, obmacał mnie porządnie i stwierdził, że to 6 tydzień ciąży. Mówił, że to krwawienie mogło jak najbardziej przypominać @, ale to było tylko plamienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj,moja rada jest taka:nie panikuj tylko czekaj;-) ,testem ciąży nie "cofniesz", jesli pragniesz dziecka to sie módl zeby zaskoczyło;-) jesli nie to i tak nic nie zrobisz. Co tu duzo pisac;-) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
no ja tez mialam calkowicie normalny okres wiec myslalam ze nie jestem..ale chlopak zabral mnie nad morze odrazu po okresie i sie zaczelo..i caly czas mi sie chce jesc nawet teraz hehe zastanawia mnie jeszcze jedno bo nie wiem czy facet skonczyl we mnie czy nie ale to byl moj najbardziej plodny dzien z nocy 4/5 lipca i nawet jak by nie sposcil sie moglo by dojsc do zaplodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
odpowiecie mi jeszcze dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×