Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pilnie szukajaca 29

szukam!!!!

Polecane posty

Gość pilnie szukajaca 29

pilnie szukajaca 29 Jestem z Frankfurtu nad Menem.Mieszkam na obrzezach miasta,a w Niemczech mieszkam od miesiaca czasu. Moj problem polega na tym,iz szukam polskiego ginekologa w okolicach Frankfurtu. Jestem w 15 tygodniu ciazy i chcialabym znalezc tutaj juz ginekologa,ktory poprowadzi moja ciaze do konca.Do tej pory chodzilam do mojego ginekologa w Polsce,ktory wyrobil mi karte ciazy. Nie bylam juz na badaniach kontrolnych miesiac czasu i rzecz jasna martwie sie czy oby wszystko ok z moim dzieckiem.Do Polski wybieram sie dopiero w pazdzierniku poniewaz moje starsze dziecko bedzie akurat wtedy mialo przerwe w szkole,do tej pory to bym raczej oszalala z niepokoju. Wiadomo,ze w ciazy trzeba robic badania,usg,echo itp.Prosze wiec jesli ktos wie czy jest wogole tutaj jakis polski ginekolog to prosze pilnie o namiary do niego,bede bardzo wdzieczna. Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie stresuj sie kobieto
ja mieszkam w irlandii i przez cala ciaze zaden ginekolog do mnie nie zajrzal, mialam tylko comiesieczne wizyty u lekarza pierwszego kontaktu i on robil mi badania z probki moczu. mialam tylko 3 usg na cala ciaze, no i jakies wizyty w szpitalu raz na jakis czas. taka praktyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilnie szukajaca 29
Mialas TYLKO(???) 3 usg i tylko badania z probki moczu? Czy to nie za malo? Jejku ja sie juz stresuje. Niby wszystko jest ok,nie plamie,nie krwawie,brzuszek rosnie ale mimo to chcialabym byc pod stala opieka lekarza i wiedziec,ze moje dziecko dobrze sie rozwija. Do tej pory mialam 2 usg i mialam robione badania:krew,mocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie stresuj sie kobieto
no niestety taka byla praktyka. teraz jest cale polskie centrum medyczne, ginekolog itd, kiedy ja bylam w ciazy, musialam zdac sie na lekarzy irlandczykow :O nie mialam wyjscia, wiec co bylo zrobic? a pocieszala mnie mysl, ze w sumie irlandki sa poddawane takiej opiece medycznej od lat, i rodza zdrowe dzieci, wiec co zlego mogloby mnie spotkac? dobrze znosilam ciaze, czulam ruchy dziecka, wiec nie martwilam sie tym po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×