Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość flabaflabaflu

prezent na chrzciny

Polecane posty

Gość flabaflabaflu

co dać chrześniakowi na chrzciny? do 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiiiuniiaaa
najlepszym i pozytecznym prezentem mysle ze bedzie taka MATA EDULACYJNA FISHER PRICE, OK 120ZŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rower na chrzest
?? przecież takie dziecko ma ok. 3-4 miesięcy, a na rower wsiądzie janwcześniej ok. 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis stoliczek uczydełko...z dzwiekami albo innymi bajerami...rowerek trójkołowy...ubranka??jest mnostwo pomysłow, najlepiej sie zorientuj co Mama by chciała dla dziecka...ja np dostalam dla Zuzi krzesełko do karmienia i to byl swietny prezent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze ma 3-4 miesiace...moja Zuzia miała chrzest jak miała skonczone 7 miesiecy...to wlasnie tez zalezy w jakim wieku jest dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córeczka dostała rower jak miala 5 msc na chrzciny miala ok.8jak już w nim jeżdziła teraz ma 20 msc i jeżdzimy nim często niedługo nauczy sie pedałować i będzie jeżdziła sama.Kto powiedział ze taki przezent na chrzest musi być "na teraz" a jak dziewczynki dostają kolczyki np.to też z nich od razu nie korzystają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skubi doooooo
kup mu paczkę fajek (MOCNYCH), jakąś naleweczkę za 3,50 no i skuna od ćpuna pod twoim blokiem. Razem cię wyniesie ok 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa
8 miesieczne dziecko siedziało na rowerze trojkolowym?ale to ten maly plastik z baldachimem,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa
tylko nie 150 zł(w sensie zeby to nie byla gotowka)tylko prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ten z podnóżkiem i barierka ochronną pozniej sie demontuje niepotrzebne zabezpieczenia i jest dla starszego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze byłam zadowolona jak moja córeczka dostawała zabawki edukacyjne np garnuszek na klocuszek lub szczeniaczek uczniaczek,jest wiele wiele super zabawek wystarczy wybrać sie do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do skubi dooooo nie każdy mieszka w bloku! no właśnie matka dziecka chciałaby łóżeczko turystyczne, i skoro tego chce to kupię łóżeczko, i tak dziecku w tym wieku jest to obojętne co dostanie, to rodzice albo się "cieszą" z prezentów albo są niezadowoleni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×