Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczonaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Zrobiłam test!!!

Polecane posty

Gość zrozpaczonaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Zrobiłam test ciązowy, ale ze zdenerwowania zaaplikowałam mocz do okienka w którym otrzymue sie wynik. Po 5 min pokazało sie takie zaczerwienienie. Potem okazało zorientowałam sie ze popełniłam błąd i zaaplikowałam kilka kropel we własciwe miejsce i po kilku chwilach pokazało sie wynik negatywny. Czy taki test jest nadal wazny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa
hehehe dobreeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Tyle ze to było tak ze to zaczerwinienie pojawiło sie po stronie gdzie miało wskazac ciaze i tak powoli sie rozchodziło dopiero gdy zaaplikowałam we własciwe miejsce rozeszło sie szybciej a kreseczka ukazała sie tylko jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze test daje pewnosc jak jest prawidlowo zrobiony wiec tak pewnie nie jestes ale trzeba by powtozyc zreszta wiele zalezy od tego w ktorym dniu robisz test ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonaaaaaaaaaaaaaaaaaa
No włąsnie w zeszły poniedziałek powinnam dostac okres ale nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestes w ciazy, tak mysle. tak to by ukazaly sie 2 kreski, przeciez i tak jak bys dala siuśki we wlasciwe okenko to mocz by doszedl to tego okenka gdzie pokazuje sie ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla pewnosci powtoz jutro jak nie wiezysz w wynik albo poczekaj jeszcze kilka dni coz teraz to i tak nic juz nie zmieni ... :) a @ moze przyjsc w kazdej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×