Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobietki powiedzcie

Firma ULTIMO Wrocław

Polecane posty

Gość Kobietki powiedzcie

czy ktoś tam pracuje jako negocjator telefoniczny jaka to praca ? Czy rzeczywiście można tam tzw wyrobić norme i dostać premię ?? Czy to bujda na resorach? Wypowiedzcie sie proszę jeżeli ktoś tam pracowal lub nadal pracuje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktorianka 1975
Może ktoś jednak miał styczność a tą firma i może mi cos podpowiedzieć , zależy mi na obiektywnej opini kogos kto zna tą firmę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktorianka 1975
wypowidzcie sie jeżeli cos wiecie??? Plizzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietki powiedzcie
up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietki powiedzcie
up up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na czym polega wyrobienie normy? Mi sie wydaje ze to nie jest wdzieczna praca bo przeciez te osoby ktore nie placa bardzo czesto po prostu nie maja z czego , wiec negocjator w takim przypadku nic nie wskora a jakie tam sa zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietki powiedzcie
1500 brutto + prowizja( ponad to co muszę ) praca dwu zmianowa od 7 do 14,30 i od 14,30 do 22,00 ale zastanawaim sie właśnie jak wygląda to "wyrabianie normy" bo premia jest płacona dopiero od jakiegos wyniku dlatego moje pytanie , pozatym jaka jest rotacja pracowników w firmie, czy to nie jest tak że trudno tam jeżeli ktos cos wie proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietki powiedzcie
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinnnniii
ja pracowalem w podobnej firmie nie mozna liczyc na premie bo ci ludiz ktorych sie sciga sa raczej w trudnej sytuacji wiec nie mozna od nich nic wyegzekwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietki powiedzcie
A może ktos kiedys pracował konkretnie w tejFirmie i zna jej zwyczaje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietki powiedzcie
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietki powiedzcie
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietki powiedzcie
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elliiiinyyya
ja pracuje i zarabiam 10 tysiecy miesiecznie bo wszyscy dluznicy jak ich poprosze od razu calosc splacaja taka jestem debesciara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietki powiedzcie
oczywiscie że dłuznicy nie byli by klientami tej firmy gdyby mieli kase .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacmann
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaraaaaaa
hmm praca w ultimo powiem tak jest wiele firm zajmujących się windykacjąJa osobiście pracuje w A.... brutto 1700 + premia uzależniona od twoich wyników i od wyników grupy i tu jest to wyrabianie normy jak jesteś w tym kiepski i nie potrafisz tego robić to trudno tak samo jak z każdą pracą nie każdy śpiewa, gotuje, podnosi ciężary. Jeżeli chodzi o moją osobe premie mam ok między 400 a 500 netto tylko cały czas jest w pierwszej 20. więc co miesiąc około 1700 na konto wpływa, jak dla mnie troche za mało ale trzeba skończyć studia. I nie trzeba być wredna zozą na windykacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskra1313op.pl
Elunia mam w takim razie pytanie jakie stosujesz techniki negocjacyjne z dłużnikiem jeśli wypracowujesz z nimi spłatę od razu całości zadłużenia. pytam o to bo zaczynam pracę w Ultimo i zastanawiam się jakie podejście do dłużnika będzie dla mnie najlepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskra1313op.pl
Przepraszam miałobyć elliiiinyyya :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaraaaaaa
ojej a ja myslalam ze to bylo do mnie , ze nicki pomylilas, oj sorry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calipo
Ludzie - absolutnie nie podejmujcie tam zatrudnienia!! To totalne bagno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalus
staram sie tam o prace w dziale reklamacji. Mam pisać jakiś test. Wie ktos moze na czym on polega bo chcialbym sie przygotowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalus
Gdy składałem CV przyszedł szef wszystkich szefów i kazał mi obciągać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_p
Właśnie ja również jutro mam I etap rekrutacji w postaci testu - stanowisko w dziale reklamacji. Ciekawa jestem, czego mozna się spodziewac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pavello
postepowanie do dzialu reklamacji jest 3 etapowe, przeszedlem 2 etapy myslalem ze 3 to tylko formalnosc,niestety sie nie udalo sam nie wiem czemu.3 etap okazal sie dokaldnym powtorzeniem 2go , zupelnie bez sensu.Po co 2 razy przeprowadzac taka sama rozmowe kwalifikacyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa jestem czy...
nadal w Ultimo pracuje Elwira W.? i Przemysław M.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozawita
kto był we wtorek i środę na testach we Wrocławiu?? jak wam poszło, bo ja pozytywnie teraz czekam na drugi etap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miś-Ptyś
ULTIMO S.A. ul. Braniborska 58-68 53-680 Wrocław to ta firma?Czy ona zajmuje się handlowaniem długami? Ta pseudofirma działa na granicy etyki i prawa. Wprowadza w błąd potencjalnych nabywców długów, handlując zadłużeniem osób zmarłych.Okropność.Ludzie,którzy nie żyją nadal figurują na stronie tej firmy, zachęcając nieświadomych kupujących do pakowania się w maliny.Jest to skrajnie nieetyczne i obrzydliwe.Co to za parszywa "firma"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest banda złodziei ściągają od ludzi dług następnie odprzedają go innej firmie która ściąga ponownie ten sam dług ktoś wreszcie powinien się rozprawić z tą firmą w sposób taki sam jak amerykanie rozprawili się z japończykami w hiroszimie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×