Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

addelina

Twarde,pękające pięty

Polecane posty

Gość Ppaternal
Floslek ma specjalne kremy na suche stopy, mi życie uratowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisska
Ja regularnie mocze stopy w cieplej wodzie z solą lawendową, potem ścieram naskórek, a potem wcieram krem z Eveline- taki zmiekczajacy. W skladzie ma 15% mocznika, wiec naprawde dobrze radzi sobie z moimi szorstkimi pietami ;) po kilku uzyciach skora jest delikatnie zmiekczona, a teraz, po regularnym miesiecznym uzywaniu juz nie mam problemu z twardymi pietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela Sałata
Problem z twardymi, suchymi i pękającymi pietami to dość popularny problem, na szczęście są na to skuteczne metody. U nich chcę podjąć się leczenia http://foot-med.pl Moją znajomą nie dawno wyleczyli z tego wstydliwego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam Bielendę. Stosowałam skarpety zmiekczające z aktywną maścią z mocznikiem na popękane stopy. Efekt rewelacyjny i szczerze polecam. Cena niska a efekt widoczny już po 1 razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeachSweetie
Mnie bardzo krępowały popękane pięty, w tym roku postanowiłam się mocno za to zabrać, co parę tygodni robię sobie maskę złuszczającą w skarpetkach, byOlie mi jakoś najbardziej przypadla do gustu i jak dla mniie daje najbardziej widoczny efekt, do tego czesto na noc smaruję pięty maścią witaminową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na twarde pięty najlepszy jest pumeks naturalny. On świetnie się sprawdza w walce ze zgrubiałym naskórkiem. Dobry pumeks naturalny możecie zakupić od firmy www.pumeks.pl Sama zamawiam od nich pumeks i jestem z niego bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O stopach trzeba pamiętać cały rok a zazwyczaj przypominamy sobie o nich jak zbliża się lato :) Podpytajcie w salonach kosmetycznych o zabieg na stopy calluspeeling firmy Mavex. Jest super, ja po zabiegu w życiu nie miałam takich gładkich stóp. Cały zabieg trwa ok. 15-20 minut i jest niezwykle skuteczny. Wiadomo też, że oprócz takich zabiegów stopy trzeba nawilżać cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam ten sam problem i dlatego udałam się do Instytutu Podologicznego w Rzeszowie i tam otrzymałam fachową pomoc, nie mogę się nacieszyć że moje stopy są w tak dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rory

Ja sobie kupiłam krem podologiczny enilome z doz.pl. Niedrogi, bo chyba 15 zł kosztuje, a naprawdę świetnie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igaa

Zabiegi w salonie najbardziej mi pomogły. Kremy działają jak problem jest mały, ja miałam już duży problem więc musiałam iść do podłoga i na szczęście wszystko wróciło do normy. Byłam we Wrocławiu w salonie  zdrowe-stopy.com bardzo dobry salon, jak macie jakies problemy pielęgnacyjne ze stopami to wam pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co zrobić?

Moja dziewczyna zrywa skórę z pięt i potem ja zjada. Co robić? Ma ładne stopy ale czasami zrywa skórę aż do krwi. Jak jej pomóc? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ceroderm

Ceroderm 30 tydzień i stopy jak u niemowlaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miranda

A  próbowałyście może tych masek z skarpetkach z Scholla? Ja dzisiaj pierwszy raz użyłam tej z olejkiem makadamia i jest pozytywnie zaskoczona rezultatem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka

Ja używałam tych skarpetek, najpierw robię peeling potem zakładam skarpetki i efekt jest super, stopy długo pozostają miękkie i gładkie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eka

A stopy po nich są napwradę dobrze nawilżone? nie potrzeba już kremu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak juz wspominałam ja też sparwdziłąm na sobie sskarpetki Scholl z nwilżającym olejkiem. Macadamia czy kokosowy u mnie zalezy od tego na co mam ochotę. Stopy są mega nawilżone, a tym samym czego się obawiałam nie ślizgają sie w klapkach. Szybki i dobry sposób na piękne stopy na lato. Ja po nich kremu nie stosyje są mieciutkie i miłe w dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Dla mnie okazała się skuteczane wizyta u specjalisty, zresztą to u nas rodzinne i wszystkie chodzimy do  Instytut Podologiczny - nasze sprawdzone miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwonnia

Stopy trzeba nawilżać i należy to robić codziennie, warto  zrobić u kosmetyczki np. zabieg calluspeeling. Zabieg jest świetny, po nim stopy są gładkie i dobrze nawilżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszkaa

Polecam ten zabieg calluspeeling, jest niezwykle skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×