Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hihu haha

jestem zalamana wykonczona psychicznie nie wiem co ja mam zroic mam dosc zycia

Polecane posty

Gość hihu haha

po 6 latach bycia para rozstalismy sie z powodu łozka nie hcodzi o sex tylko o to ze trzebabylo je poprawic a moj partner byl pijany i zaczela sie gadka w ktorej on dostal bialej goraczki zwyzywal mnie i powiedzial jeden tekst ktory utkwil mi w glowie ze jakby drzwi umialy latac to by we mnie je wpierdolil a ja siedizlaam i prosilam zeby sie uspokoil nigdy tak nie bylo . Na 2gi dizen myslalam ze przemysli i przeprosi co ty wogole moja wina ze mnie kregosup bolal i chcialam poprawic to moja wina dzisiaj to samo ze juz wkrotce pojdziemy we wlasne sciezki i nie bedziemy o sobie nic slyszec i wogole qrwa da;am mu wszystko co oglam staralam sie dostalismy mieszkanie zeby z matkan ie mieszkac a on po tygdoiu mi mowi ze nara wyprowadzaj sie ! zostalam sama jak palec mieszkam w szwecji nie mam nikogo po za kolezankami ktore maja wlasnezycie ale nie moga nianczyc i ja nie chce pokrzwdzonej kolezanki mam dosyc zycia mam dosyc wszystkiego jak tak mozna czy on wogole mnie kochal ? mowi mi ze nigdy mi nie ufal dlaczego wszystko mu mowilam bylam szczera on byl nieszczery nawet nie znam dokladnie jego znajomych tyle razy mnie w buca robic ile razy wystawial dlaczego tak jest teraz siedze i zalewam sie lzami a on za sciana cieszys sie do sluchawki rozmawiajac przez telefon ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×