Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modna lola

URLOP MACIERZYŃSKI

Polecane posty

Gość modna lola

hej, pracuje w mojej firmie juz 3 lata, a za 6 miesięcy będe miala dziecko. Kiedy mam iść na urlop macierzyński, czy bedą mi wtedy płacili normalne pensje czy nie? Przepraszam, że pytam , ale jestem totalnie zielona w tych sprawach.... Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macierzyński zaczyna ci się w dniu porodu i jest płatny jak najbardziej. Należy ci się 18 tyg.(chyba, że znowu coś się zmieniło) Po tych 18 tygodniach możesz od razu wykorzystać urlop wypoczynkowy, który ci się należy i tez jest płatny a potem powrót do pracy albo wychowawczy, który jest bezpłatny (chyba, że dochód w rodzinie nie przekracza na osobę ok5oo zł . - nie pamiętam szczegółowej kwoty). Ale teraz do porodu zostało ci 6 miesięcy - tak jak piszesz. Jeśli pójdziesz na zwolnienie lekarskie to przez całe 6 miesięcy będziesz miała 100% płatne. Także warto :-P A macierzyński tak jak pisałam wcześniej rozpoczynasz w dniu porodu. Szpital, w którym będziesz rodzić wyda ci takie zaświadczenie do urlopu macierzyńskiego, które przedstawiasz pracodawcy. Oczywiście macierzyński jest 100% płatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja i jej oddział
Możesz iść również na urlop macierzyński dwa tyg przed porodem,wiadomo,że nie zawsze rodzi sie w terminie ale możesz tak zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się, tylko po co jak można pójść na zwolnienie a te 2 tygodnie wykorzystać na cieszenie się maluszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja i jej oddział
Napisałam wyrażnie ,że może,że takie wyjście jej przysługuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfggf
masakra. laska sobie siedzi w domu i jej za to płacą :/ jakby ktoś kazał jej nadstwaić dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty fgfggf nie nadstawiłaś (albo nadstawiłeś co gorsza) i zazdrościsz:-D My przynajmniej możemy sobie poleżeć dupami do góry ćwoku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×