Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malawronka

2 niedrożne jajowody i co dalej

Polecane posty

witajcie. potrzebuje waszej pomocy. ponad 2 lata temu byłam w ciąży i niestety straciłam dziecko. od 1,5 roku staram sie powtórnie i jak na razie nie widać efektu. mój mąż ma wyniki dobre. u mnie prolaktyna wyszła za wysoka. no i miałam badanie HSG które wykazało że mam 2 niedrożne jajowody. i szczerze nie wiem co dalej. lekarz proponuje mi udrożnienie ich ale woła za to 3000zł. jak na razie nie stać mnie czy jest możliwość tego zrobić za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy za darmo nie wiem - ale moja siostra miała ten sam problem - pierwsza ciąża poroniła - dopiero po przedmuchaniu jajowodów zaszła w ciażę - później była ciąża pozamaciczna i straciła jeden jajnik a drugi jak mówił lekarz jest tak niedrozny że nie ma szans na ciąże - pogodzona z tym żyła dalej gdy syn miał 11 lat zaszla w ciążę bez problemów i bez zadnych starań, drugi syn ma już 6lat - więc niezbadane sa wyroki boskie. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmień gina kobietko,czeka cię laparoskopia i to na kase chorych i nic za to niepłacisz.Popytaj a nic niestracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malawronka1
po pytałam i jak na razie jestem dobrej myśli jutro mam pierwszą wizyte u nowego lekarza . zobaczę co mi powie. ale moja bardzo bliska znajoma gadała z nim i jak narazie powiedział jej że laparoskopie bede miała za darmo. a może zamiast laparoskopi wystarczą tabletki jakieś jutro bede wiedziała lepiej co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5O7PIJAXVAkKqeS1FUzBzjIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×