Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona nie wie

jeszcze raz pytanie o wózek CHICCO

Polecane posty

nie -polecam dla malutkiego dziecka mam co prawda jedynie spacerówkę, ale dość dobrze obejrzałam gondolę poza tym moja sąsiadka miała również ten wózek (wersja głeboki + spacerówka) i miała takie same uwagi jak ja, tzn: gondola-stanowczo za mała, poza tym wykonana z tworzywa więc brak dobrej wentylacji i termoizolacji poza tym jak dla mnie jego amortyzacja stanowczo nie nadaje się dla malutkich dzieci jest niestety twarda jak na wersję z gondolą mimo tego iz w Polsce jest coraz więcej porządnych chodników, nie należy zapominać, że nie tylko na takowych będzie się jeździc jako spacerówka-w skali od 1 do 5 daje 3++ minusy za : wagę amortyzację-choc jak na parasolkę nie jest zła trzeszczenie, zgrzytanie i inne.... + za długość i szerokość siedziska dość pojemny koszyk stabilność estetykę wykonana oraz jakość i funkcjonalność materiału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie wie
asik --tak na oko ido ilu miesiecy dziecko sie w tej gondoli zmiesci ? mam termin na koniec października wiec wchodza w gre kombinezony itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też rodziłam w październiku a woziłam do kwietnia. Z gondoli byłam zadowolona, ale spacerówka już mnie zniechęciła do tego wózka no i został on sprzedany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie wie
a powiedzcie mi jeszcze prosze czy ta spacerówka w tym konkretnym modelu to tzw parasolka? (kurde nie znam się) bo dajmy na to jak dzidzi w kwietniu bedzie miec 8 mies to przeciez za wczesnie na parasolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli urodzisz w październiku to dziecię będzie miało ok pół roku w kwietniu ;) Ten wózek składa się jak parasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten a raczej ten nowszy model i prosze nie piszcie ze gondola za mala bo w gondoli woze moja 16 miesieczną córcie i cala sie miesci!! jak dla mnie wózeczek calkiem fajny. jeszcze nieprzetestowany na wiekszych spacerach ale ogolnie super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×