Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość truskawka18

Kolega czy cos wiecej?

Polecane posty

Gość truskawka18

Mam chyba mały problem. Zagadal do mnie chlopak ktory od wrzesnia przepisuje sie do mojej klasy. Wywiazala sie dluzsza rozmowa, potem zaproponowal, ze mnie odwiedzi (mialam gips na nodze). Bylam strasznie, ale za to mile zaskoczona. Pierwsze spotkanie wszystko ok, drugie tez, na trzecim na pozegnanie pocalowalismy sie. I to byl pocalunek raczej z tych bardziej odwaznych. Potem rozmawialismy na gg, pisalismy smsy ale temat pocalunku i tego co znaczyl nie zostal poruszony. Przyszlo kolejne spotkanie. I powiem wam szczerze bylo cudnie. Zachowywalismy sie jak para, przytulalismy, calowalismy, ale kiedy spytalam co to wszystko dla niego znaczy powiedzial, ze nie wie, ze ma trudny charakter i potrzebuje czasu. Spytal mnie o to samo, ja tez nie odpowiedzialam nic bo balam sie ze sie wydurnie. On na to, ze jak bede gotowa to mu powiem. Tak, tyle, ze ja jestem gotowa a on tak jakby mnie unika:( czasem tylko napisze sms, czasem zagada na gg i tyle:( najbardziej meczy mnie kwestia, ze nie wyjasnimy sobie tego do wrzesnia a potem trzeba bedzie razem do klasy chodzic:( co robic? czekac na jego ruch czy samej cos zrobic? pooomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×