Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dolczegabana

POMYSL NA OBIAD

Polecane posty

hej, prosze piszcie jakie macie pomysly na dzisiejszy obiad..ja juz wwpadlam w monotonosc, moj syn nie zje zadnego innego miesa niz piers z kurczaka w postaci schabowego, ale jakbym mu inaczej ja przyzadzila mam nadzieje,ze tez sprobuje..macie jakies pomysly, pisze co wy dzis bedziecie miec na obiad, lub jaki macie pomysl na obiad z pirsia z kurczaka, w gre wchodza zmieniaki, frytki, ryz... niech to dziecko w koncu czewgos sprobuje.dziekuje i pozdraswiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bububu
nie masz pomyslu? kup go xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek czerwony
Znam swietny pomysl na kurczaka z ryzem. Kroisz w kostke piers z kurczaka, podsmazasz na kapce oleju. Na innej patelce smazysz cebule i pieczarki. Dodajesz do usmazonego kurczaka, zalewasz slodka smietana(doprawiasz) , mozesz tez dodac warzywka z puszki "macedonskie"czyli fasolka, marchewka. Taki sos dusisz jeszcze troche i polewasz nim ryz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycki z kury
rozbij ta piers z kurczaka i nadziej pieczarkami(pokrojic drobno pieczarki z cebulka podsmazyc)zwin to jak rolade opanieruj w jajku i bulce tartej,podsmaz,mozesz zrobic kotleciki z piersi pokroj na drobne kosteczke dodaj troszke majozezu,maki,mozesz dodac ser zolty starty formuj kotlecki smaz na glabokim oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×