Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Betterwarka

PRACA W BETTERWARE!

Polecane posty

Gość Betterwarka

Zachęcam wszystkie panie i panów do Betterware! Oferujemy szeroki asortyment produktów do domu!!! Korzyści podstawowe : *mozliwość kupowania wszystkich produktów bez 30% marży *14 dni -odroczonej płatności za produkty *Gwarancja jakości -czyli jak produkt się nie sprawdzi można go oddać w ciągu 30 dni Możliwość szczędania gdy robisz zakupy dla siebie ! Możesz zarabiać polecając produkty znajomym! Jesteśmy firmą z 80-letnia tradycją -czyli poważny partner biznesowy. Działamy z systemie mlm ( czyli możliwość budowania swojej sieci stałych klientów i przedstawicieli). Atrakcyjny plan marketingowy! Zapraszam na stronę www.betterware.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghgfjg
Hej wszystkim ! :-) Dzisiaj mam do polecenia fajną stronkę gdzie za wypelnianie ankiet dostaje sie punkty :D Te punkty potem może my wymienić na super nagrody :D Ja już dostałem doladowanie simplus30, suszarke do wlosów i toster :D Jest wiele nagrod. Zapraszam wszystkich chetnych do rejestracji. To nic nie kosztuje. Link do rejestracji: http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 Zachecam wszystkich do goracego udzialu :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jako konsultantka firmy BETTERWARE - zapraszam wszystkich do zapoznania się z ofertą firmy http://www.betterware.pl/produkty Jeżeli spodobały ci się te produkty, proszę o kontakt: mail: betterwaredom@o2.pl Gadu - Gadu: 3393576 Odpowiem na wszystkie pytania o produktach oraz na pytania dotyczące współpracy - ja jestem konsultantką BETTERWARE od niedawna, ale wyniki jakie osiągam na dzień dzisiejszy przeszły już moje oczekiwania i widzę bardzo dobrą perspektywę na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz pracy dorywczej lub stałej to zachęcam do nawiązania współpracy z angielską firmą Betterware, oferującą rewelacyjne produkty do domu: drobne produkty AGD, środki czystości i pomysłowe gadżety. Betterware działa na zasadach podobnych do Avon, czy Oriflame, jednak nie ma jeszcze konkurencji. Produkty są w przystępnych cenach i cieszą się dużym zainteresowaniem. Aktualny katalog produktów znajduje się na stronie: www.betterware.shop.pl Korzyści współpracy z Betterware Poland dla Ciebie: - Współpraca z renomowaną firmą - Lukratywny Plan Marketingowy: a) zysk natychmiastowy 30% b) rabaty indywidualne do 15% c) rabaty grupowe do 15% d) premie i nagrody - Ty sam/a decydujesz ile czasu poświęcasz, ile zarabiasz - Jesteś własnym szefem - Nie ma konieczności składania zamówień - Zamówione produkty kurier dostarcza Ci do domu - Za zamówione produkty nie musisz od razu płacić, możesz skorzystać z odnawialnego kredytu od firmy - Gwarancja Jakości – w ciągu 30 dni możesz zwrócić produkt do Betterware Poland, jeśli nie spełni on oczekiwań klienta. - Gwarancja na wady ukryte 1 rok Jeśli jesteś zainteresowana/y współpracą wejdź na stronę http://www.betterware.shop.pl Po zakończeniu rejestracji prześlę katalog, wszelkie potrzebne informację i formularz zgłoszeniowy. W razie pytań napisz do mnie na maila: betterware.marta@wp.pl, numer GG 19664255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jeśli ktoś z okolic Krakowa chce się bliżej zapoznać z ofertę firmy Betterware to proszę o kontakt: rogalm2@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×