Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maniurka1

Dziewczyny pomóżcie!!

Polecane posty

Hey ... mam taki problem za miesiąc rodze i byłam (dodam ze jestem nie pełnoletnie mam 17 lat ) i byłam sie dowiadywac jak to wszystko bedzie wyglądało po porodzie . Dziewczyny czy moje dziecko bedzie musiało być zapisane na moją mame? bo z tego wychodzi ze tak ... myślałam że bedziemy mogli zrobić trak ze ono bedzie na mojego chłopaka ale facet z urzedu ktory do konca sie na tym nie znał powiedział ze w akcie urodzenia dziecka bedzie napisane ze ojciec nieznany!! ale jakim prawem ?? prosze pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry do góry do góry
co?!!! Oczywiście że jeśli twój chłopak uzna dziecko to on będzie wpisany jako ojciec. Co ma do tego twoja mama? Chyba że zrzekasz się praw! W innym razie to jest Wasze dziecko, tylko i wyłącznie :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sama byłam zdziwinona !! facet z urzedu powiedział ze to mama ma byc opiekunem prawnym . niewiem dlaczego tak powiedzial . a najgorzej zdenerwowało mnie to ze powiedział ze dziecko bedzie miało wpisane ojca nieznanego !! do góry do góry do góry--> dzieki za odpowiedz :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sama byłam zdziwinona !! facet z urzedu powiedział ze to mama ma byc opiekunem prawnym . niewiem dlaczego tak powiedzial . a najgorzej zdenerwowało mnie to ze powiedział ze dziecko bedzie miało wpisane ojca nieznanego !! do góry do góry do góry--> dzieki za odpowiedz :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile mi wiadomo do ukończenia przez ciebie 18 lat dziecko bedzie przysposobione twoim rodzicom. ale ojciec dziecka normalnie może widnieć w akcie urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry do góry do góry
a twój chłopak jest pełnoletni?? To ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry do góry do góry
bo jeśli tak to może się zwrócić o uznanie ojcostwa i wtedy tylko on będzie prawnym opiekunem, a nie twoi rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry do góry do góry
no, to musi się zwrócić do sądu o ustalenie ojcostwa...w innym razie osobami sprawującymi opiekę nad dzieckiem będą twoi rodzice...Doczytałam to i trochę to pogmatwane :O ale tak to mniej więcej jest. Chłopak niech idzie do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten artykuł wszystko wyjaśnia w takim razie faktycznie ojciec zostaje uznany automatycznie za nieznanego, ale może złozyc wniosek o ustalenie ojcostwa do sadu. w takich sprawach wszystko rozpatruje sąd rodzinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×