Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nina Molna

Nie znoszę gejów - uwielbiam dwóch znajomych gejów

Polecane posty

Gość Nina Molna

A jak w temacie, tylko zaraz wyjaśnię! Rzygam od gejów w mediach, od tego panoszącego się pedalstwa w poprawności politycznej, od gejowskich roszczeń... Nienawidzę tego ich wyglądu, gestów, tonu, propagowania zboczonej odmienności, wciskania na siłę ludziom że tragedia jaką jest bycie zboczonym może być godna popularyzowania. Miasta gej-friendly? A niby co to ma być? Z miejscami do obnażania się za zgodą władz, ze specjalnymi ławkami pomalowanymi na tęczowo, zastrzeżonymi dla gejów, czy inne dziwo? Dużo by gadać, w każdym razie gdy widzę kolejnego pedała bredzącego o dumie gejowskiej to rozumiem homofobów i sama się staję homofobkę. Ale mam dwóh kolegów gejów. Znamy się luźno, więc nie wiem co o mnie myślą ale ja za nimi przepadam. Cieszę się na ich widok, miło się rozmawia. Oni są ze sobą od lat, z tym że więcej nie wiem ani nie moja to sprawa. Rzecz w tym że oni nie zachowują się jakby najważniejsze w byciu sobą było to że są gejami, ale po prostu normalnie. Rozmawiają na różne tematy z innymi, nie czulą się do siebie ostentacyjnie, nie mają potrzeby obnażać swoich spraw osobistych, w tym orientacji seksualnej. Dlaczego inni tak nie mogą? Przecież ja też byłabym znienawidzona i obiektywnie obrzydliwa gdybym publicznie co moment deklarowała że uprawiam seks tak i tak, że domagam się szczególnych względów bo ja lubię seks i uprawiam go tak a tak, że jestem z takim a takim i on jest moim partnerem seksualnym i mamy do tego prawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×