Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szalonoszalona

KTO UŻYWAŁ MASŁĄ KAKAOWEGO ZIAJA KREM DO CERY NORMALNEJ I SUCHEJ

Polecane posty

ja uzywam go od roku caly czas i jestem bardzo zadowolona;) skora nie jest sucha, dodatkowo ma lady, jednolity koloryt...moim zdaniem ten krem ladnie pachnie a to dodatkowy atut:) niektorzy jednak sada odwrotnie hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mama go używała
miała bardzo ładną cerę. Dostała go ode mnie bo mnie niestety zapychał.Ale mnie wszytko zapycha:/ Zapach ładny, ale po jakimś czasie może być uciazliwy. Kosztuje do 5 zł więc warto spróbować samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna marculajtas
dla mnie zapach za słodki więc mdły, można się zasłodzić wolę zapachy na bazie aloesu,wiatru, oceanu, ogórkowy dobry na upały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_ania
Mam cerę dojrzałą, bardzo suchą i wybitnie alergiczną, niewiele kremów mogę więc stosować. Ten okazał się wspaniały! Używam go od roku. Skóra po nim wygląda świetnie, jest gładka, odpowiednio napięta, dobrze odżywiona i pięknie pachnie. Jeszcze jadna ważna sprawa - Krem Masło Kakaowe nie podrażnia alergikom oczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie zbyt uciążliwy zapach, trochę za tłusty przy cerze normalnej, lepiej sprawdza się przy suchej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam tego kremu do opalania i efekty są zadowalające skóra nie piecze ,robi się brązowa i nie poparzyłam się a używam latem od 2 lat xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ładna fakt
TEZ GO POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×