Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glupolek007

jutro-godzina zero!!!!

Polecane posty

Gość glupolek007

Piszemy od 8 miesiecy i jutro mamy sie zobaczyc po raz pierwszy!!!! Tak bardzo tego chcialam przez te miesiace a teraz kiedy ta chwila jest tuz tuz ...mam watpliwosci... Wiem ze wszystko moze pojsc nie tak... Ze cudownie sie pisalo przez te kilka miesiecy ale rzeczywistosc moze okazac sie zupelnie inna... Widzielismy sie na dziesiatkach zdjec ... ale boje sie ze ..no wlasnie czego.... chyba ze nie zaiskrzy.. Ze latwiej jest pisac i ze wyobrazenia na jego temat moge byc zupelnie inne.... Jakies rady??? doswiadczenia??? Napiszcie cos!! Wiem ze temat z broda ale nie moge znalezc sobie miejsca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety ale
przewaznie tak jest że w realu okazuje się inny i przestaje sie podobac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Izaaaaaaaa.........
8 miesięcy to strasznie długo. Podobno najlepiej spotkać się po 3 mailach, bo potem można się zanagażować albo jeszsze gorzej - zakochać tylko, ze nie do konca w tym konkretnym człowieku, a raczej w wyobrażonej osobie. Potem niestety często okazuje się, ze ta osoba w realu jest nam całkiem obca. Ale nie zawsze tak bywa, więc powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupolek007
to mi pocieszenie heheh:-)))) mysle ze fizycznie to bedzie bardzo ok ... gorzej jak okaze sie ze nie gadka bedzie nie klejaca... No i zal bedzie ze juz nie napisze.... Moze lepiej bylo od razu nie planowac spotkania.. glupieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nam się udało
z każdym spotkaniem jest piękniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupolek007
iza.. wiem ze podobno im szybciej spotkanie tym wiekszev szanse.. ... ale w naszym przypadku nie bylo to mozliwe... byl daleko... no i juz tak sie zzylismy przez ten prawie rok... ze powiedzielismy sobie to slowo na k... jestem ciekawa jak to bedzie w rzeczywistosci...przez tel bylo calkiem OK... jak sie rozgadalismy to bylo super... smiechy, zarty, czasem powazne wyznania i tematy... tylko tych rozmow nie bylo codziennie... i nie zawsze byly dlugie(wiadomo ile kosztuja rozmowy zagraniczne)mam nadzieje ze bedzie OK ale boje sie... wiem ze on tez ... pisal mi o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupolek007
jak było??? jak wygladaly pierwsze chwile... nie wiem co zrobic.. poidac mu reke?? przytulic? pocalowac??? nie mam pojecia...co powiedziec??? niegdy z zyciu nie mialam takiej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *** * ** ** ** *** *** *** ***
no ja spotykałam się z wieloma facetami poznanymi przez net. jak ot fajnie się gadało to później spotkanie było takie sobie...dwa razy jednak już przez sieć szły iskry, a ja chodziłam po obłokach...i te dwa razy zaiskrzyło i w realu ;) będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupolek007
u nas po kilku rozmowach zaiskrzylo ... a potem poszlo w ekspresowym tempie ;-)))) Kiedy powiedzielismy sobie co czujemy ...rozmawialismy calutka noc do rana... normalnie cos kolo 12 godz...i to wszystko nie bylo od poczatku takie jak z innymi... nie mamy po 17 lat... potem juz nie zostawil mnie ani na 1 dzien bez wiadomosci .. mimo ze nie zawsze bylo to proste.Jakos nie wierze zeby moglo pojsc cos nie tak...ze to tylko zwykla znajomosc ktora ot tak sie skonczy ....wierze ze tak nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupolek007
chcialabym zeby juz bylo jutro!!!!!!!! wierze, ze jak go zoacze, spojrze mu w oczy to bede wiedziala wszystko ... rowniez to czy rzucic sie na niego czy podac mu reke heheh....no i co powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupolek007
Pani giazdkowa ... tchnelas we mnie pozytywna energie;-)) Tego bylo mi trzeba! Jesli iskrzylo tyle miesicecy i nie zdechlo czemu teraz ma byc inaczej . Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to chore
wyznawac sobie milosc,nie znajac sie w rzeczywistosci, widocznie niewiele dla Ciebie to slowo znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupolek007
nie wszystko w zyciu dzieje sie wg schematu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to chore
masz juz w glowie jakis swoj wizerunek tego faceta, on Twoj tez-konfrontacja z rzeczywistoscia moze byc bolesna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupolek007
moze... wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszalalam
dzieki. oczywiscie ze napisze.matko boska co za czasy... heheh... Powtarzam sobie ze bedzie dobrze. Podobno po jakims czasie samemu sie w to wierzy ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszalalam
hehehee ... nawet mi to do glowy nie przyszlo. Otumaniona bym poszla hihi... wiem ze on tez. pisal ze bardzo sie cieszy ale i zarazazm boi ... ze cos pojdzie nie tak... ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszalalam
hehehee ... nawet mi to do glowy nie przyszlo. Otumaniona bym poszla hihi... wiem ze on tez. pisal ze bardzo sie cieszy ale i zarazazm boi ... ze cos pojdzie nie tak... ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszalalam
hehehee ... nawet mi to do glowy nie przyszlo. Otumaniona bym poszla hihi... wiem ze on tez. pisal ze bardzo sie cieszy ale i zarazazm boi ... ze cos pojdzie nie tak... ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupolek007
Jakos to bedzie. Prochow nie planuje. Ale mam nadzieje ze plyny rozweselajace beda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowany Jeremiasz
autorko jestes tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupolek007
jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowany Jeremiasz
Jestem chłopakiem i jestem w podobnej sytuacji jak ty, wrecz blizniaczo podobnej. Powiedz mi jak od strony kobiety wyglada taki "zwiazek"? ja z moja piszemy jakos kolo roku i tez zbliza sie moment spotkania i boje sie jak cholera :( opowiedz mi jak to od strony kobiety wyglada? co czujesz, jakie masz oczekiwania? czy jakies plany awaryjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupolek007
jestes gdzies na gg? daj nr. pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowany Jeremiasz
w pracy jeszcze siedze :o ale zaczekaj chwile, sprobuje jakos to przeskoczyc, chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupolek007
ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowany Jeremiasz
miejmy nadzieje ze przez web gadu gadu sie uda, sprubujmy 7199841

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupolek007
to juz dzis!!!!!!!!!!! zadzwonił rano. Juz jest w drodze ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×