Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ważne

Bardzo ważne pytanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość ważne

mam pytanie jak wyglada jadlospi waszych maluszków, mój ma 4 i pół miesiąca i jemy tak do południa mleko w ilości ile akurat chce tak ok. 13 - 14 gotuje mu zupke albo sloiczek daje później deserek jakiś owoc świeży lub też ze słoiczka jak jest później głodny to mleko i na noc kaszke albo sama kaszkę później jeśłi nie jest wcześniej głodny i w nocy dwa razy wstaje mu dać po 120 ml mleka jak to wygląda u waszych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój maluszek ma 7,5 m-ca i jadłospis wygląda następująco: 4:00 - mleczko modyfikowane 150ml 7:00 - mleczko modyfikowane z kaszką 150ml 11:00 - brzoskwinia, herbatka albo zupka ok.100-120ml 14:00 -15:00 - brzoskwinia, herbatka albo zupka ok.100-120ml (zamiennie z godz 11) 17:30 - 18:00 mleczko modyfikowane z kaszką albo samo 150ml. Czasami około 22:00 jak się kładę spać 150ml mleczka ale to tylko czasami. A potem cykl się zaczyna od nowa:-)) Przeważnie moja niunia jak je ok 18-tej i kładzie się spac to następny posiłek jest ok 4:00:-)) Super tylko, że pobudkę poranną mam o.......5:45:-) Zawsze punktualnie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×