Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natinkaa

i co ja mam zrobić????

Polecane posty

wczoraj facet napisał mi czy w tym tyg. do niego wpadne, napisałam ze ok. dzisiaj ponad 3 godz. temu napisałam mu smsa czy bedzie jutro w domu, bo mi pasowałoby pod wieczór przyjechać...a on...do tej pory sie nie odezwał..:( napisałam mu niedawno: \" widze ze odpisać nie mozesz, więc uznajmy ze moja propozycja jest już nie aktualna\" nic zupełnie nie odpisał, a przecież mnie sam zapraszał. cham!!! co ja mu mam teraz napisać, jak mi cokolwiek odpisze, czy jednak przyjade czy co..... dodam ze nie zdażają sie takie sytuacje, a jak ja mu nie odpisze przez 10 minut na smsa to on zaraz mi odpisuje: baw sie dobrze , albo pozdrów kolege....może powinnam mu teraz napisać to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może zostawił gdzies telefon albo nie może odpisać :o lubisz sobie stwarzać problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barnte
piszesz, ze 3 godz mineły? moze ma grype jelitową i dlatego nie odpisuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez obrazy, ale jestescie siebie warci... wyobraz sobie co bedzie pozniej, skoro juz nawet na etapie znajomosci docinacie jeden drugiemu takimi zlosliwymi tekstami. zreszta nie wiesz nawet czy cie olewa, czy jest w pracy, czy zostawil telefon, czy gdzies wyszedl wow i to po 3h jeszcze nie odpisuje! ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natinkaa i tym samym odpowiedziałas sobie na pytanie wow!!!!!!! jaka ty inteligentna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze 5 minut przed tym smsem na inny temat mógł mi odpisać. Przepraszam ale dla mnie takie nie odpisywanie to tylko brak szacunku. A z docinkami to pierwszy zaczynał zawsze on, ja sie tego od niego nauczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pisz dziewczyno
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka glupia jestes ze sie uczysz tego co zle? daj mu dobry przykladf to sie moze on czegos nauczy od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natinkaa moze ty we wrzesniu bedziesz przerabiala "Lalkę" albo "Potop" ? Moze zacznij juz czytać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatwo tak mówić, ale każda by myślała co jej facet robi skoro przez pare godz. nie odpisuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boisz sie pokazac ze Ci zalezy? to normalne ze powinno zalezec skoro jest sie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna z moich przedmówczyń ma racje.. lubisz stwarzać problemy..? Ile macie lat? bo nie odpowiedziałaś na to pytanie, które pojawiło się już kilka razy.. Nie mam zamiaru Ci docinać ale to taka dziecinada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×