Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szara myszatka

szukam satysfakcjonującej pracy

Polecane posty

Gość szara myszatka

Szukam pracy np: w biurze w mniejszej lub większej Firmie. Nie mam aparycji modelki, ani nie emanuje seksapilem........ jestem szarą 31 letnią kobietą, jakie spotykasz codziennie na ulicy....... w biurze lub restauracji. Wydaje mi się, że jednak mam w sobie to coś.... Jestem osobą komunikatywną, uczciwą i otwartą, pracowałam kilka lat w biurze. Jestem w stanie poprowadzić biuro i czasami zająć się Tobą. Możemy połączyć pożyteczną pracę z przyjemnością...... Z mojej strony mogę Tobie zapewnić pełną anonimowość i na to też liczę z Twojej strony. Aktualnie zwolniłam się z poprzedniej pracy bo nie jestem w stanie pracować za 800 zł. Czekam na propozycje Panów tylko stałej pracy za min 1500 zł i pelny etat. Pracę mogę podjąc od 18.08 Warunek to powżna oferta, poproszę o zdjęcie( nie konieczne ) oraz zakres obowiązków jakie miałabym wykonywać. Zainteresowanym podam za jakiś czas e-mail Tylko okolice Katowic. Dowcipnisiom dziękuję i proszę o poważne oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiji
Jak mi loda zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja kreatywność
nie zna granic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara myszatka
chyba mnie źle zrozumieliście nie interesuje mnie praca kilka dni w tygodniu. Chdzi mi o stałą pracę np: od 9 do 17 na pełny etat i gdzie mogłaby z moim przyszłym szefem polączyć pożyteczne z przyjemnym............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara myszatka
Dowcipnisiom dziękuję i przejdzcie na inny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba coś ci się pomieszało, to pracodawca stawia wymagania i żądania :o Ale moja propozycja jest taka - 3 razy w tygodniu obciągniesz z połykiem, raz na tydzien dasz mi analnie i dam ci za to 2000 netto i opieke medyczną w prywatnej klinice :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara myszatka
oki dzięki-----> Purpurowaaa Łza Ja jestem osobą, która dąży do swojego celu więc mam nadzieję, że ją znajdę. Najwyżej zmienię topik hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara myszatka
spadaj Camp Nou Ty mnie nie interesujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara myszatka
nie dzięki! czy Ty doczytałeś, że ja szukam stałej pracy i coś miłego może się w niej czasami wydarzyć!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokaż swoje zdjęcie najpierw. Bo skoro to ja mam płacić, to musisz mieć w miare wyględną facjate :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara myszatka
heh....... analu nie preferuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara myszatka
Czy na tym topiku naprawdę nie ma konkretnego pracodawcy!? Chyba się przeniosę na inny hi hi........ Camp Nou już Ci napisałam, że mnie nie interesujesz! Więc fotek dla Ciebie nie będzie..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara myszatka
Ja robię to co lubię hi hi........... więc się nie dogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara myszatka
Ja aktualnie pracę mam tylko , że mam już dość pracy za 800 zł na cały etat. Więc nadal czekam na mojego przyszłego pracodawcę!? Czy ja, aż tak dużo wymagam? doświadczenie w pracy biurowej posiadam i mogę coś dać..... troszeczkę od siebie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> mam już dość pracy za 800 zł na cały etat Teraz dajesz dupy za 800 zł za miesiąc, a marzy ci sie podwyżka o 100% dziwko? :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara myszatka
nie daje d.......... za 800 zł!!! Mam zwykłą pracę biurową ale marzy mi się coś innego.......... Camp Nou spadaj spać albo idź na inny topik bo mnie nie interesujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzy ci sie dawanie dupy za 1500 miesiecznie. Idź do agentury. co prawda tam podatki płacisz alfonsowi, a nie skarbówce, ale masz przynajmniej 10 tysiecy na miesiac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara myszatka
szukałam oj......... szukałam Purpurwaaa Łzo. Tylko , że w W-awce i innych dużych miastach może bym znalzła taką satysfakcjonującą pracę, a śląsk szkoda gadać........... ogólnie duże bezrobocie, akwizycja, telemarketing i tp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba było chodzić do szkoły, a nie pić tanie wina i kopać węgiel z biedaszybów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara myszatka
kurde d......... jeden spadaj i nie zaśmiecaj mi mojego topiku lub załóż swój!!! Czy Ty kapujesz chłopie, że ja nie chce iść do żadnej agencji i du.... nie daje na prawo i lewo. Widocznie nie wczytałeś się w ogłoszenie albo tu same zbokole na erotycznym hi hi. Szukam satysfakcjonującej pracy połączenie pożytecznego z przyjemnym czasami........ Kapujesz czy nadal nie???????????!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara myszatka
Szkołę skończyłam i tanich win nie piłam hi hi............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Czy Ty kapujesz chłopie, że ja nie chce iść do żadnej agencji i du.... nie daje na prawo i lewo. Jak to nie? Chcesz pracy, w której będziesz się kurrwić :o Dlatego proponuje agenturę, przynajmniej forsa z tego lepsza. >>Szukam satysfakcjonującej pracy połączenie pożytecznego z przyjemnym czasami........ Zwykłe szmacisko z ciebie, zlew na nasienie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara myszatka
Eh zawodówki nie kończyłam hi hi ...........oki pomińmy tego dużego dzieciaka Camp Nou!!!, bo się chłopie razem nie dogadamy, szukaj Ty lepiej tej swojej do analu! up up .........jest ktoś zainteresowany ale ktoś taki co się dokładnie wczytał w moje ogłoszenie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz to zrobić wyłącznie dla pieniędzy czy może kręci Cię taka sytuacja? Najprawdopodobniej nie zostanę Twoim pracodawcą ale jestem ciekawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Camp Nou!!!, bo się chłopie razem nie dogadamy, szukaj Ty lepiej tej swojej do analu! Ja nikogo nie szukam, mam platynową kartę w Red House na kruczej i tam mam anala na każde skinienie ;) A jaką szkołę skończyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara myszatka
nie chce zrobić tego wyłącznie dla kasy, bo gdybym chciala to mogłabym już dawno pracować w agencji heh a tam kasa spora......... Tak troszeczkę kręci mnie taka praca i sytuacja!!! Nie chodzi mi o to ,żeby tak od razu na całego... ale powolutku........ chyba można w pracy połączyć pożyteczne z przyjemnym...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×