Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szara myszatka

szukam satysfakcjonującej pracy

Polecane posty

Gość szara myszatka
Camp Nou-------------> hi hi specjalnie dla Ciebie ukończyłam tylo szkołę podstawową!!! Dla innych przyszłych szefów napiszę jaką hi hi.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara myszatka
Do------------->złe Mzimu chyba ,że jestes ze śląska? hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara myszatka
Camp Nou od............!!! się z mojego topiku albo za chwilę nie bedę na Twoje zaczepki odpowiadać. Skurrwienie totale to Ty masz w swoje głowie, chlopie !!!za dużo przebywasz chyba na erotycznym!!! Bay Camp Nou dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara myszatka
Do ---------------> Yettana, dlaczego szukam pracy na erotycznym dobre pytanie zdałaś?! Troszkę z ciekawości bo tu jeszcze nie byłam hi hi... Jak tu nic nie znajdę to przeniosę się na inny topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za dumping
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za dumping
Purpurowa podziel sie oferta, jesli jeszcze tu jestes ale raczej zeby nie byla taka z rodzaju polacze przyjemne z pozytecznym bo ja szukam pracy moj gg 7499991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara myszatka
oki to ja spdam do swojego wyrka a jutro idę do swojej "zwykłej" pracy biurowej. Odczytam po poludniu co tu napisaliście. Napisze wieczorkiem papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara myszatka
Do -------------> co za dumping , jak takową interesującą pracę znajdę to się na pewno podziele hi hi. A skąd jesteś? Jak co to napisze na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara myszatka
oki to nie było do mnie hi hi........... i już mi się oczka kleją. Purpurowaaa może sie jeszcze odezwie....... Do-------------->złe mzimu tak pomyśl hi hi dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Old
Na forum nie będę szczegółowo opisywał, ale jeśli jesteś zainteresowana napisz na aaah55@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihihihihi
nie masz ani wygladau ( sama przyznalas w pierwszym poscie ) ani wyksztalcenia skoro jedyne propozycje jakie dostajesz to telemarketing i akwizycja. idz pod latarnie,tam twoje miejsce, bura suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpurowa zrozum ze
autorka to przyglup,ktory nie spelnia nawet minimum tego,co wymienione w przytoczonym ogloszeniu. Gdyby tam było : dawanie dupy na zawolanie, obciaganie fiuta na czas, to bylaby idealna kandydatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara myszatka
Na 2 posty powyżej nie odpowiem. Podnoszę mój topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość old
A ja rozumię ,że kobieta nie chce pracować za 800 zł. Wg mnie to bardziej poniżające, niż wiele innych sytuacji, które za takie, w tym przepełnionym hipokryzją narodzie się uważa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara myszatka
dzięki old zaraz napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara myszatka
Do------------ złe mzimu to jak pomyślaleś jak rozbudować biurową część w Twojej pracy? hi hi.......... Może jeszcze się znajdą jakieś propozycje dla mnie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, myślę i nic mądrego mi nie przychodzi do głowy. :) Nie wiem czy zdołam znaleźć Ci jakieś zajęcie inne niż... no wiesz ;) Idę myśleć dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara myszatka
up up podnoszę dalej aktualne ogłoszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szybszych? Kombinuję jak mogę :) Nie chcielibyśmy śmierci głodowej. Niech jedzie do wawki a do mnie może przyjeżdżać na kilkudniowe szkolenia, kontrole i spotkania integracyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×