Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lukrecja28

Czy naprawdę każda z nas o tym marzy???

Polecane posty

marzy o roamnsie , seksie z murzynem? Czytałem jedno forum i tam taki wpis kobiety Uzależniłam się od interracial cuckold Ocena Opcje Lip 11 2008, 22:37 Post #1 Grupa: Użytkownicy Postów: 12 Postów na dzień: 0.37 Dołączył: 10-Lipiec 08 Hej:) mam 30 lat. Raz dostałam od koleżanki linka na komunikatorze gg z filmikiem z portalu interracial. Zaciekawił mnie ten temat. Stopniowo zaczęłam przegladać zagraniczne serwisy z tej tematyki. Zadziwia mnie , jak to jest popularne na zachodzie i w USA. Nawet nawiązałam kontak na jednym serwisie z jednym murzynkiem. Podstawowy problem, to że mój mąż nic o tym nie wie. Jakbym mu powiedziała o moich fantzjach i chęci...to chyba koniec wszystkiego... Najgorsze jest to, że jak mam tylko wolną chwilę przegladam te strony i czytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
fuu...... ja bym w życiu nie chciala. I bałabym sie ze zajde w ciąże i bede mieć mulaciątko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala___
myślę ,ze każda skusiłaby się po pewnym czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja marzę o Bułgarach
i Rumunach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singleLIFE
a mnie obrzydza podejscie do seksu z czarnoskorym czy przedstawicielem innej rasy jak do seksu z jakas zabawka czy gumowa lalka,to oblesne tak samo jak sex-turystyka do Tajlandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baobabka
nie lubie KASZANKI; a sex pozagatunkowy mnie nie kręci..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hierrrooo
hmmmmmmm to dziś modne na zachodzie a nus to partyzantka hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konwalia25
mi się tacy mężczyźnie nie podobają w ogóle! zadni Murzyni, Mulaci, Hindusi... ani też Hiszpanie itd. - po prostu nie lecę nie nich wolę mojego długowłosego Polaka :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smantha
mogłoby byc obiecująco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×