Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

celina76

czy podajecie 1,5 rocznym dzieciom mleko do picia?i czy przez smoczek?

Polecane posty

Hym, ja co prawda karmię piersią, ale odciągnięte mleko i soczki Lusia pije z kubeczka Medeli - bardzo zgrabnie jej to idzie i do butelki nie planuję już malutkiej przyzwyczajać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfkhjkhggkjh
ja podaje 2 latkowi juz nie mleko a kaszke mleczno ryzowa-z butli z niekapka nie przyzwyczail sie pic a nawiasem piszac na lezaco mleko z niekapka a tak w ogole to na niekapkach pisze aby nie podawac w nich mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z niekapka
wcale nie pisze, ze by nie podawać nimi mleka, przynajmniej na moim a niby dlaczego nie mozna podawac w nich mleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daje Maniuli w butelce. w kapku dostaje picie a mleko zawsze z kaszką na gęsto wiec by z kapka nie lecialo. daje w butli z wycięta dziurką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój do tej pory pije mleko. Radze zamiast butli dawać dziecku mleko w niekapku a jeszcze lepiej w kubku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam podaje mleko w butli, bo na wieczor zageszczam je kleikiem i z butelki wygodniej jest pic. wiec przyzwyczailam moja pocieche, ze jak butla, to jest w niej mleko. soki i herbatki pije z niekapka od 5 m-ca, a butelke podalam dopiero teraz, gdy odstawilam go od piersi. oczywiscie smoczek ma wycieta dziurke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brednieye
po co wycinacie same dziurki? i czemu to jest oczywiste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brednieye
na avencie pisze zeby nie podawac mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×