Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fuckfuckfuck11

znowu to zrobilam.........

Polecane posty

Gość fuckfuckfuck11

wlansie sie masturbnelam...czuje sie jak szmata, chociaz z nikim sie nie puscilam, chce mi sie plakc i nie chce zyc, robie to conajmniej 3 razy dziennnie,chociaz mam faceta i jest mi z nim dobrze w lozku....dlaczego tak?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuckfuckfuck11
czy ktos mi powie jak temu zaradzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazy girl
ale dlaczego sie tak czujesz??przecież masturbacja to nic złego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ales ty glupia, nie jestes zadna szmata, nic w tym zlego. ja mam od 8 lat meza z ktorym sie bardzo czesto kocham i tez to robie czasem kilka razy dziennie. masz po prostu duzy temperament, to nic zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIOMEK DOMEK
HAHAHA ALE SZMATA, NAWET BYM NA CIEBIE NIE SPLUNAL DZIWKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuckfuckfuck11
ja nie wiem dlaczego tak sie czuje....zaraz po oragzmie mam mega dola, na prawde nie chce mi sie zyc, zaraz po tym mam ochote sie szarpnąc, autentycznie....jakas godzine po tym nie mam zapalu do zycia wogole,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie masz jakies poczucie winy z powodu tego ze sie masturbujesz, zupelnie BEZPODSTAWNE, ale moze pogadaj o tym z jakims psychologiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuckfuckfuck11
tak, mam poczucie winy bo to grzech i jak za niedlugo wojna bedzie to zgine i pojde do piekiełka :( serio o to mi tylko chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahaaa
to co mamy cie pocieszyc_ ze pojdziesz do nieba_ wez wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cha
pisząc to nawet bez wojny możesz iść do piekła. tam dopiero diabeł ci dogodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuckfuckfuck11
nie no ja nie chce zadnego pocieszenia...tylko pisze ze taki wlasnie problem mam i wiem ze bez wojny tez moge isc do piekla:) chyba mnie nie zrozumiales...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też tak miałam
może bez wizji piekiełka, ale czułam się do bani. Młoda wtedy byłam co prawda. Jakieś 15-16 lat. Później mi minęło. A powiedz, jak u was w domu było z podejściem do seksu? U nas to był temat tabu. Do tej pory pamiętam, jak jako mała dziewczynka oglądałam swoje narządy płciowe, a moja matka podbiegała, biła mnie po łapach i wrzeszczała a fe, a fe! Myślę, że w ten sposób mi wpojono, że nasza seksualność jest czymś złym :( Po orgazmie przeżytym z facetem też tak masz? Bo ja początkowo i owszem. Na szczęście minęło. Bez udziału psychologów. Jednak ktoś dobrze ci doradził z tym psychologiem. Po co się męczyć? Kto wie, ile czasu to będzie trwało? A może seksuolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest bardzo smutne co napisałaś to tylko powoduje frustracje i ma ogromny wpływ na życie seksualne w przyszłości.Niestety u nas pokutuje cimnogród i kobieta ma być w życiu seksualnym osoba poswięcajcą sie dla dobra faceta i jej dzieci a nie wyuzdaną kurwą mającą przyjemność z seksu o podłozu dewiacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz się co martwic - ja mam udane życie erotyczne ale czasami się zabawiam kilka razy w tygodniu - i uwazam to za coś normalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×