Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość durnotwato sie czuje

to nie jest normalne, prawda?

Polecane posty

Gość blona dziewicza
masz blone dziewicze, hehehe. Blona to nie tafla, ty widocznie masz gruba i pofaldowana, wiedz dlatego tak ci sie wydaje. a jaki ma kolor ten stwor z twego krocza?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TodD
Zgadzam się z poprzednikiem przeczytaj sobie i moim zdaniem nie denerwuj się ale jeżeli będzie Ci to jakoś psychicznie przeszkadzać możesz zawsze pójść do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durnotwato sie czuje
kolor ma taki jak samo krocze, hmmm różowy? tylko nie wściekły róz ani barbiowaty:P Z tego co przeczytałam, ta szyjka musiała być wieksza nic to coś co ja mam, bo to jest malutkie i napewno nie mozliwe zeby z tamtego wydostał sie pół na zewnątrz Jeśli nawet to błona, to dlaczego nie moge tam włożyć palca albo tampona?? Czy mozliwe jest zebym miała guza? i co on mże znaczyć? i za późno z tym załamaniem sie, bo ja juz prawie becze:P:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durnotwato sie czuje
*płód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blona dziewicza
.....jezu...a co to za filozofia isc do gienia? obejrzy, powie co i jak. idz jutro i z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durnotwato sie czuje
dla mnie to wielka filozofia, jak ja na sam dźwiek słowa 'ginekolog' dostaje dreszczy...bym sie chyba tam pobeczała, gdybym miała pokazac sie w takim miejscu obcej babie (bo o facetach to juz nawet nie mysle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durnotwato sie czuje
*pokazac takie miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Durnotwato sie czuje, to coś, co wyczułaś palcami głęboko w pochwie to szyjka macicy. Myślę że wszystko z tobą w porządku. Jeżeli chcesz się jednak upewnić, to odwiedź ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Durnotwato sie czuje, jeżeli czujesz owy "guz" na górnej ścianie pochwy, przy końcu kanału pochwy, to z pewnością jest to zakończenie szyjki macicy. Jest jeszcze jedna opcja - jeżeli owy "guz" jest górnej ścianie pochwy ale bliżej ujścia pochwy niż jej końca (mniej więcej w pierwszej 1/3 długości pochwy) to może być to tzw. punkt G. Raka pochwy raczej nie masz. Przy raku pochwy zwykle występują takie objawy jak: - krwawienie nie związane z okresem menstruacyjnym, - trudności i bolesności w oddawaniu moczu, - ból podczas stosunku dopochwowego, - ból w okolicy miednicy, - zatwardzenie, - spadek masy ciała. http://www.healthsystem.virginia.edu/UVAHealth/adult_gyneonc/vaginal.cfm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajego
a moze po prostu nie masz pochwy? sa takie przypadki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mississipi
takie tematy to nie zakładaj na erotycznym bo tu w 90% doczekasz się debilnych odzywek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×