Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zozoll

wizyta u gina

Polecane posty

przede mna pierwsza wizyta u gina. jak mam sie przygotować? czy musze sie wydepilowac tam? czy to cos boli?? powiedźcie prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niczym się nie stresuj lekarz zrobi wywiad:) czyli ile lat, czy współżyjesz itd mi przy pierwszej wizycie zrobił usg dopochwowe zeby zobaczyc czy wszystko w porzadku i chciał zrobic cytologie, ale mialam lekki stan zapalny, wiec nie mogl czyli ogolnie rzecz biorac zajrzy do srodka i zobaczy czy wszystko w porzadku fotel wygodny bardzo, wiec nic strasznego:) i ani troche nie boli:) a co do ogolenia i przygotowania się, ważne, żeby było czysto :) chyba we wszystkich gabinetach są łazienki, więc przed wejsciem mozesz jeszcze się podmyć, żeby nie odczuwać dyskomfortu, a co do "fryzurki':) to uwierz mi, ze nie ma wymogów w tej kwestii:) pamietaj, ze to jego praca i przychodza do niego różne kobiety, również babcinki, którym nie w głowie golenie:) zresztą to trend ostatnich lat, więc na pewno niejednokrotnie widział nieogoloną:) także zrób taką "fryzurkę" w jakiej ty się lepiej i bardziej komfortowo czujesz, ja nieogolona czuje sie taka jakas "brudna", dlatego raczej się gole, ale zdarza mi się tez isc z kilkudniowym "zarostem" powodzenia i naprawde nie ma czym sie martwic:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vella duo
psikni sobie fryzurkę łonową brokatowym lakierem a pachwiny wysmaruj dezodorantem w kulce :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×