Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RaffaKorallowa

Białe plamki na plecach po opalaniu!!!Błagam o pomoc!!

Polecane posty

Gość karlik_krlik
czy w trakcie leczenia, mozna sie opalac na sloncu. Jak dlugo trzeba czekac by zobaczyc efekty leczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlik_krlik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walczyłam z tym świństwem 20 lat! Od dwóch mam świety spokój- mam na myśli łupież pstry. Stosowałam rózne maści jak clotrimazolum, wratizolin...byłam u wielu dermatologów i nic nie pomagało, w zimie plamy były brązowe a w lecie po opaleniu wyskakiwały białe. Lata temu jakiś lekarz przepisał mi robiony płyn do smarowania- przypominał cukier rozpuszczony w wodzie...sczerniały mi po nim łańcuszki na szyi a plamy dalej były :( Pomógł dopiero szampon SELSUN BLUE. Całą młodość nie nosiłam bluzek na ramiączkach...teraz mogę, szkoda, że tak pózno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytajcie
Prostym testem dla sprawdzenia, czy plamy na skórze to łupież pstry, jest posmarowanie ich jodyną. Jeśli jest to łupież pstry, plamy jeszcze bardziej się uwidaczniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr biegunka
A może laksigen brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Byłam w solarium i coś takiego mi wyskoczyło. Czym to moze być spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem z takim problem najlepiej jak najszybciej udać się do lekarza dermatologa. Polecam udać się do kliniki Dr legrand w Krakowie. Znajdziesz tam wybitnych profesjonalistów, ja osobiście byłam u dr Alexandra Witkowskiego, pomógł mi z moimi pieprzykami na barkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A schodziła Ci skóra? Bo jeśli tak to moze po prostu przesadziłas z opalaniem się. Jesli jednak skóra Ci nie schodzila to może byc to łupież pstry: http://ocukrzycy.pl/artykuly/plamy-po-opalaniu/ W tej chorobie pojawiają sie właśnie takie białe plamki ( równiez myslalam na poczatku,że to od opalania sie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×