Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyśka syśka

co mam jej powiedzieć ... ??!!!

Polecane posty

Gość Justyśka syśka

witam. mam mega problem zwiazany z moja przyjaciółką. znamy sie od dziecka i bardzo chciałabym jej pomoc tylko naprawdę już niewiem jak! problem tkwi w tym,ze ona ma urojenia!(niechce byc w ciazy , ma 22 lata ale mowi,ze to za wczesnie,ze chce miec planowane dziecko a nie wpadkę) ostatnio opowiadała mi , ze kochała sie z facetem w ostatnim dni jej dni płodnych ( z zabezpieczeniem) mówiłam,zeby sie nie denerwowałam,ze bedzie ok. narazie nie ma powodu do stresu poczekamy na dzien miesiączki. po tej rozmowie dzień w dzień chodził "wysuszona" i mimo,ze nic na ten temat nie mówiła widziałam , ze całay czas o tym myśli. okres faktycznie jej się spoznił(2dni). w pierszy dzień gdy @ nie było poszłam po test i kazałam jej zrobić , wynik był negatywny. (myślałam,ze już po tym sie uspokoi wypije czerwone wino,wezmie goracą kąpiel i dostanie okres.) okres po 2 dniach przyszedł. pytałam sie czy jej normalny, czy nic niepokojącego nie zauważyła - odpowiedziała mi , ze jest obfity. cieszyła sie , ze jest wszystko ok do konca okresu. Okres sie skonczyl i teraz mówi , ze cały czas coś je , ze nie może przestac,ze test napewno sie pomylił. przeciez to urojenia. test sie nie pomylil bo byl robiony we własciwym czasie (byl dobrej marki ) a w dodatku dostała obfity okres.... co mam jej powiedzieć , jak ją uspokoić...? wysłać do psychologa czy coś...? muszę jej pomóc bo nie mogę patrzeć jak się denerwuje!! ps. wiem wszystko dokladnie bo jestesmy przyjaciolkami i o wszystkim mi mówi. przepraszam za błedy. proszę o rady :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka123
Poczekaj na kolejny jej okres i jeżeli ten chory stan u niej się utrzyma to zaproponuj wizytę u psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem w kropce ...
czy to mozliwe by jednak byla w ciazy?? (przeciez byl okres i test negatywny ... ) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze po prostu pokaz jej książke z biologii niech sobie przypomni jak dochodzi do zaplodnienia i z czym to sie wiąże i najjlepiej dla niej jak przestanie uprawiac seks a juz napewno bez zabezpieczenia. ps ja mialam znajomą ktora opowiadala wszystkim ze jest w ciazy bo byla na dyskotece i usiadla na sedes :(:(:( tez miala objawy i wszystko inne to jej powiedzialm wprost ze zdrowo ją poj... i nagle jej przeeszlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech zrobi bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×