Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sen_Nocy_Letniej...

Kochanki księży - co o nich myślicie?

Polecane posty

sen nocy letniej właśnie o tym piszę od początku to on jest od tego żeby taką dziewczynę od razu wyprowadzić z błędu dziwne że w tym przypadku tego nie potrafił ale jak wyciągać datki od biednych ludzi to go nauczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden dowcip pasuje tutaj idealnie. Jak spalę - wybaczcie :P Ksiądz idzie z tacą przez kościół. Podchodzi do kobiety i widzi, że ma trochę grosza w książeczce do nabożeństwa. Nachyla się nad nią i mówi: - Córko, a ty na kościół nie dasz? - To na fryzjera, proszę księdza - szepce kobicina Na to ksiądz: - Matka Boska nie chodziła do fryzjera! A kobitka: - A Pan Jezus nie jeździł Mercedesem!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***szczęsliwa***
Jeżeli żadne z was nie było w "związku" z księdzem to nie macie pojęcia o czym mówicie....Myslicie że jest tak kolorowo bez wyrzutów sumienia, że nie zastanawiamy sie jakby mogło być gdyby on nim nie był ale społeczeństwo nie zakceptuje byłego ks który porzucił sutanne z powodu kobiety..przeciez to Wy jesteście żywym przykładem takiego zachowania to właśnei przez takich ludzi jak wy tutaj którzy mówią o wartościach o uczciwości szacunku my nie mamy szans na normalne życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***szczęsliwa***
do :Sen_Nocy_Letniej... a kto tu mowi o puszczaniu??Przeczytaj jeszcze raz dokładnie ale tym razem ze zrozumi8eniem żeby trafiło do Twej główki co napisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory kochanieńka ale chyba nie czytałaś dokładnie ja nie potępiam związku z byłym ksiedzem który potrafił podejść do życia jak mężczyzna gardzę tymi którzy dalej nimi są i nawracają innych a sami grzeszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak... sama jestem tego przykładem (jak się u dupczącego spowiadałam :P) nie wiem czemu, ale to naprawde mnie razi i odpycha od kocioła... bo jak można pouczać kogoś, siedząc w jeszcze gorszym bagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***szczęsliwa***
do: Sen_Nocy_Letniej... A co Ty możessz wiedziec o szacunku? Co mozesz wiedziec o mnie....nic!!!Więc nie oceniaj, i nie mierz wszystkich jedna miarką.Spotkałas sie z jedną taką sytuacją i od razu wszyscy sa Twoim zdaniem tacy?Na czym tak naprawde opierasz swoje ideologie?Pewnie na tym co usłyszałaś od kogos...w tym wypoadku to Ty jestes zakłamana i obłudna..Do czego jest Ci potrzebny ks.?To on będzie odpowiadał za swoje grzech każdy z nas indywidualnie więc lepiej zajmij się swoim żeyciem bo napewno nie jest takie zaje****e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "szczęsliwej" pewnie mieszkasz w bloku z" moherowymi" to Ci współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***szczęsliwa***
hahaha.Rozbawiłaś mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałabym, żeby moje życie było zajebiste... to słowo zawsze kojarzyło mi się źle :P widzialam twoej wypowiedzi w innym temacie i musze przyznać, że naprawdę musisz być twarda... ja bym psychicznie nie wyrobiła, jakbym miała się spotykac z klechą :P juz nie mówię tu o seksie, bo oni na mnie jakoś nie działają. Są wrażliwi, ale tylko na swoim punkcie :P stalowe nerwy musisz mieć dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***szczęsliwa***
nerwy tak i dużo cierpliwości...ten związek wiele mnie kosztuje, naprawde.Ile jeszcze wytrzymam..nie wiem. Ale i tak nie będe żałowała kiedy sie rozstaniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest jakas dysfunkcja
Jeszcze co do pytania "co sądzicie o..." :) mnie wlasnie tego typu historie odpychaja od kosciola (odepchnely juz skutecznie :) ). Mysle ze te osoby (zarowno ksieza jak i kobiety ktore sie z nimi wiaza) robia opinie calemu kosciolowi - i dla mnei dzieki wlasnie ich hipokryzji mam alergie na wszyskich ksiezy i wszytskie organizacje koscielne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem
podobnie jak ***szczęśliwa*** że nam też nie jest z tym łatwo. Ocenianie każdemu łatwo przychodzi. Jakbyście sami byli święci, nie pogardzalibyście innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest jakas dysfunkcja
***szczęsliwa*** "...społeczeństwo nie zakceptuje byłego ks który porzucił sutanne z powodu kobiety..." mylisz sie - spoleczenstwo zaakceptuje bylego ksiedza ale nei zaakceptuje falszywego ksiedza ktory "utrzymuje utrzymanke" :). To ksiadz nie zaakceputje braku łatwej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie nie takie historie odpychają od kościoła bo to było uczciwe ksiądz który potrafił odejść dla kobiety a nie żyć w zakłamaniu , od kościoła odrzucają mnie księża chodzący na dziwki, pedofile ,pedały oczywiście mówię o księżach i Ci jeżdżący tyko samochodami prosto z salonu a mi każą kochać Boga za to że wogóle mam co jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***szczęsliwa***
Co Ty mo0żesz wiedziec o tym jak byłym księżom jest trudno znaleźć prace...a społeczeństo w jakim żyjemy nie potrafi zaakceptować tego typu związków!Więc nie wygłaszaj tu morałów bo nic nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki sen nocy letniej szkoda że dziś nie możemy się jej napić razem ha.ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie, po pierwsze Wasze opowiesci o tym ze co drugi ksiadz ma kochanke to bzdury z palca wyssane, po drugie kobiety ktore pisza na Kocham ksiedza to w wiekszosci dojrzale babki swiadome swojej sytuacji. A jesli chodzi o odnalezienie sie w swieckim zyciu - z pomoca przyjaciol, rodziny, ukochanej kobiety wszystko jest mozliwe. Pozdrawiam Zona bylego ksiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę po raz kolejny: jak się komuś forum nie podoba, nie zaglądajcie tam. Rozumiem, że jesteście bardzo ciekawi o czym piszemy, dlatego wszystko wyczyściłam i forum powstało jakby na nowo i z nowym zamysłem, nie jest zamknięte dla gości, możecie wchodzić i czytać, ale powstrzymajcie się od głupich uwag, bo to jest już nie na miejscu, podobnie jak stwierdzenie, że księża mają kochanki na utrzymaniu. Możliwe, ze nie którzy tak, ale nie wszyscy. ***szczęśliwa*** a ja Ciebie zapraszam do nas, nie będziesz się użerać z bandą idiotów, którzy nie mają co robić i tylko się użalają, jak to ich pieniądze idą na utrzymanki księży. Zwykle osoby, które mają najwięcej do powiedzenia w tym temacie, w zadnym stopniu nie są związane z Kościołem! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×