Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość toraja

co na kurcze lydek!!!!

Polecane posty

Gość toraja

dziewczyny co polecacie na kurcze lydek??jestem w 20 tyg ciazy i kurcze lapia mnie najczesciej w nocy tak ze sie spac nie da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toraja
super dzieki to sa jakies tabletki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnez magnez...
i jeszcze raz magnez!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 27 tc i od 15 tyg. biorę 2 razy dziennie aspargin z polecenia lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie lekarz zalecił Aspargin 3x dziennie po 1 a nawet po 2 tabletki. Jedz również produkty bogate w magnez. Trochę pomogło ale nie do końca. Najbardziej, to pomogły mi ćwiczenia i masaże nóg! Przede wszystkim różnorodne rozciąganie łydek i ścięgien, oraz masaż ze szczególnym uwzględnieniem ścięgna achinllesa. Codziennie wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opopopo
dużo pomidorków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toraja
ja lykam i tak duzo magnezu bo 3 razy dziennie po 2 tabletki plus jakis witaminy i pomidorokow tez troche jem.... a jakie masaze polecacie??staram sie troche rozciagac lydnki przed pojsciem spac al srednio to pomaga...czy takie kurcze sa do konca ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1077
kurcze niestety to paskudna przypadłość w ciąży :( kiedy czujesz, że się zbliża kurcz wyprostuj mocno nogę, a palce skieruj jak najbardziej do siebie (ku górze). To naprawdę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toraja
super zaraz wyprobuje bo znowu mnie te kurcze zaczynjaa chwytac...dzieki za rady;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×