Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ech szkoda gadac

Taki głupi wypadek /

Polecane posty

Gość ech szkoda gadac

Wczoraj przy goleniu okolic intymnych zacięłam sie nożyczkami w wargę sromową , zagapiłam sie , a i miejsce nie jest łatwe do zobaczenia ;) Troche krwi polecialo no i nie wiem czy takie coś kwalifikuje sie pod szczepionkę przeciw tężcową ?? :D Głupia troche sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech szkoda gadac
Nie gole tylko podcinałam włoski, gole sie depilatorem w kremie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie 12
to jak podcinasz to co ile golisz? co 2 miesiące?:D zazwyczaj dziewczyny maja tam łysiutko i gola sie co 4-5 dni i przez to nie maja co podcinac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech szkoda gadać, zarażenie tężcem ci nie grozi o ile rana nie została zabrudzona ziemię lub nożyczki nie były zabrudzone ziemią. Za kilka dni skaleczenie powinno się ładnie zagoić. Obecnie w Europie nie notuje się zakażeń tężcem. Choroba ta wciąż występuje w krajach Afryki, Azji i Ameryki Południowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagoi się
znam kobietę, która w ten sposób ucięła kawałeczek wargi sromowej, Tak że na przyszłość wybierz bezpieczniejszą metodę depilacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech szkoda gadac
No na pewno nożyczki bede trzymac z daleka od... wszelkich włosów ;P Gdyby nie ta ranka - to wszystko calkiem ladnie wyglada ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakarella
POLECAM depilacje u kosmetyczki - juz po pierwszej wizycie zostaje 1/3 koszmarnych wloskow - troche boli ale warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech szkoda gadac
Chyba wybiore sie do kosmetyczki, po depilacji jakos nie ma ich mniej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×