Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezradnaaaaaa

Domowe sposoby na wywołanie miesiaczki

Polecane posty

Gość gość
11 i mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzicie mam 11 lat i mam okres jak miałam pierwszy raz to nie wiedziałam co to jest ale póżniej mama mi powiedziała i miałam 9 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja tez miałam problem z miesiączka. Zamówiłam tabletki od pewnej kobiety. Szybko przyszly. W tej chwili jestem juz po i wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 9 miesięcy wszystko się naprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to. Jeśli potrzebuję informacji proszę o kontakt @ Karolcia199397@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Środek na wywołanie miesiączki Oto cztery zioła, z ktorych każde wywołuje miesiączkowanie. Można stosować je kiedykolwiek, lecz są one najbardziej skuteczne tuż przed następnym oczekiwanym terminem miesiączki (licz dni, jakbyś nie opuściła cyklu). 30 g kory sasafrasa, 30 g pokrojonej ruty, 30 g majeranku, 30 g korzenia czerńca gronkowego (Cimicifuga racemosa), 4 1/2 szklanki wrzącej wody. Wrzuć zioła do wrzącej wody, wyłącz ogień i zostaw pod przykryciem na 20 minut. Nie gotuj. Odcedź i przechowuj w lodowce w sterylnym, szklanym słoiku. Nalewaj sobie szklankę rano i odczekaj, aż płyn nagrzeje się do temperatury pokojowej. Popijaj zioła po troszku między posiłkami, tak aby szklanka naparu wystarczyła ci do kolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jikiniki
Patrząc na daty dawno nikt mi pisał; ) ale podzielę się z Wami moim sposobem,ostatnio też się martwilam ze to jakies problemy zdrowotne...i wypilam szalwie w torebkach ekspresowych zadziałało jak nic wcześniej!próbowałam kąpieli i wina i termoforu... a tu szałwia i voila!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jeśli nie jesteście w ciąży mogą pomóc: szałwia lub czarna malwa (przez 3-5 dni 2x dziennie)i witamina C w dużych dawkach (min. 1000 mg).Jeżeli doszło już do zapłodnienia, to pigułki poronne wywołują PORONIENIE (przerwanie ciąży, aborcję farmakologiczną) a nie miesiączkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diewczyny ja moge Wam polecic dobrego ginekologa ktory wykonuje zabiegi albo jesli chcecie odpowiednie tabletki na wywołanie poronienia to tez jest możliwosc wysłania juz gotowej recepty . Gosc jest godny zaufania i napewno cos doradzi 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystępna cena, przesyłka dyskretna do max 3 dni roboczych, sprawdzenie zawartości przed zapłatą, stały kontakt podczas kuracji, współpraca z ginekologiem, tylko oryginalne i sprawdzone protukty. Wejdź i sprawdź sama: http://koszalin.oglaszamy24.pl/ogloszenie/562620411/koszalin-tabletki-poronne-CYTOTEC-ARTHROTEC-tabletki-wczesnoporonne-RU486-skuteczna-aborcja.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×