Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wagabunda1

Szklarska Poręba czy Karpacz?

Polecane posty

Gość gość
Polecam zobaczyć w Karpaczu - Letni Tor Saneczkowy co będę się rozpisywał sami zobaczcie zjazd z synem ;)) link do filmu: www.youtube.com/watch?v=VsE13frSHbs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosniczkaszklarskiej
Ja swój głos oddaje na Szklarską Porębę! Moje serce zostało w tamtejszej Karczmie Karkonoskiej.. ahhh! Pyszne i aromatyczne dania podawane przez przesympatyczną obsłuję, a do tego klimatyczne wnętrze restauracji. Wracam tam tak często jak tylko mogę, naprawdę gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sadni
Jak tylko pomyślę sobie jak pyszną kwaśnicę tam dają to już mi ślinka cieknie! Świetne miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się! w Karczmie Karkonoskiej maja pyszne jedzenie i świetny klimat. Byliśmy ta, z całą rodzinką i każdy znalazł coś dla siebie. Spróbowaliśmy zarówno tradycyjne zupy jak i mięso, i oczywiście placki ziemniaczane. Naprawdę bardzo pysznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obojętnie co wybierzesz to w razie problemów z autem masz bardzo blisko fachową pomoc drogową. Mówię o http://max-hol.pl/ Ciężko jest wymienić ich wszystkie zalety. Wejdź na stronę to sama zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem za Szklarską:) ostatnio byliśmy tam z rodzinką w karczmie karkonoskiej. pyszny biały barszczyk a do tego pieczone pierogi. palce lizać. mąż za to zajadał się gulaszem. przy następnej okazji znów tam zajrzymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tegoroczne narciarskie szusowanie polecam szczegolnie dobrze zaopatrzyc sie w ciepłen ciuchy, bo pizgawica ma byc niesamowita. Ja juz od dawna kupuje odziez termoaktywną na http://esportshop.pl/ , szczerze polecam, bardzo tanio jak na te jakosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginnni
Dobrze rozwinięty dział kosmetyczny mają w SPA Prestige w hotelu Artus. Pani Beata która właśnie kwestiami kosmetycznymi się tutaj głównie zajmuje zna się na swojej pracy, potrafi doradzić, ma indywidualne podejście, a wiadomo każda cera jest specyficzna. Pełen kontakt do nich jest na stronie www.karpaczspa.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junkowa00
Jestem za Szklarską Porębą. Od lat mnie urzeka i nie znudziła się. Można przenocować np. w http://www.naskarpie.net i odkryć magię tej miejscowości. Warto odwiedzić:) Klimat niepowtarzalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z lubuskiego i w Szklarskiej albo w Karpaczu bywam dwa razy w roku od kilkunastu lat. Znam tę miejscowości jak własną kieszeń. Dlatego z doświadczenia poradzę Ci żebyś noclegów poszukał tu: http://www.zaplanujwczasy.pl/noclegi+szklarska+por%eaba.html http://www.zaplanujwczasy.pl/noclegi+karpacz.html Mają tu same sprawdzone i zweryfikowane oferty. Zawsze szukam właśnie tam. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazyna_
Jeżeli chodzi o pobyt w Karpaczu mogę polecić Pensjonat Daglezja - http://www.karpacz.pl/pensjonat-daglezja-pl/a - jest zlokalizowany w centrum, koszty nie są wysokie, pokoje czyste z dostępem do Internetu. Dodatkowo można wykupić sobie śniadanie. Karpacz polecam, jeżeli chcecie pochodzić sobie po górach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karpacz i Gościniec Turaj i jestem w siódmym niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o nocleg to bez zastanowienia mogę polecić Pensjonat Daglezja - bardzo wygodne i czyste miejsce, które usytuowane jest w naprawdę urokliwym i malowniczym miejscu. Z niektórych pokojów mamy widok na przepiękną Śnieżkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szklarska Poręba. Bardzo fajne miejsce, byliśmy latem dwa lata temu a teraz wybieramy się tam na Sylwestra. Nocujemy w pięknym miejscu – Domu pod koziołkami http://dompodkoziolkami.com.pl/sylwester/ pensjonat ma fajny klimat, dobrą kuchnię, basen i spa, z chęcią wypróbujemy go w sezonie zimowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szklarska Poręba. Bardzo fajne miejsce, byliśmy latem dwa lata temu a teraz wybieramy się tam na Sylwestra. Nocujemy w pięknym miejscu – Domu pod koziołkami http://dompodkoziolkami.com.pl/sylwester/ pensjonat ma fajny klimat, dobrą kuchnię, basen i spa, z chęcią wypróbujemy go w sezonie zimowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missaniitka
Szklarska Poręba, długo się decydowałam ale w końcu zarezerwowałam noclegi na Bookaparcie i nie załuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turysta zniesmaczony
Uwaga Uwaga po szklerskiej jezdzi mieszkaniec, w srebrnej pseudo tuningowanej Audi a4 ... nie wychowany CHam na drodze... klakson uzywa tak czesto jak lewarka od biegow. czesto wymusza, podjezdza niebezpiecznie pod tyl, mruga swiatłami... wyprzedza oraz hamuje zaraz po wyprzedzeniu... a takze stwarza zagorzenie w ruchu lądowym.. wygraza rekoma oraz gestykuluje.... uwazajcie na wariata i zgloscie to na Policje. to zachowanie wymaga interwencji... nr rej tego auta to DJE 02....lub 00 ... przykro mi nie zapamietałem. ciagu cyfr. Błagam was uwazajcie na wariata na drodze i szczegolnie miejcie w opiece dzieci ! pozdrawiam, turysta ... ps. odnosnie sylwetki niski blondyn jasna karnacja z twarzy zle mu sie patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to niejeden taki jest w tych okolicach. Miejscowi jakoś w ogóle mają problem z turystami. Na poboczach tłuczone szkło, bo za dużo kolarzy. Kierowcy zachowują się właśnie tak jak opisałeś. My na wakacjach tam mieliśmy właśnie kilka takich sytuacji jak opisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjana
jestem w szklarskiej porębie 10 dni, już któryś rok z rzędu i widzę jak miasto pięknieje, chociaż dużo jeszcze jest do zrobienia np. mimo , iż to kurort zmniejszyć ceny , bo w gdańsku takich nawet nie ma, skąd pochodzę, litości, zwykła mała kawa 12- do 22 zł., co to jest, bo wam turyści z knajp pouciekają i bę dą mieli rację. teraz o kulturze turystów, ostatnio spacerowałam z synem po szklarskiej i widzę na chodniku stoi solarna/ czyli opalająca się w solarium, po czym widać/czarna jak indianin inczuczuna / blond wychudzona starawa panienka, która trzymała dwa haskie, wielkie jak krowy, bałam się przechodzić , bo indianka nie trzymała ich krótko, jak poprosiłam o ściągnięcie cuglów zwierzaków, to na to wyszedł z samochodu, jakby nowobogacki/ciuchy super markowe, młodzieżowe, a pan na oko przekroczył dobrze 40 lat, niski, dobrze wypasiony/ stwierdził ,że mnie się można bać, bo grzecznie poprosiłam oo przejście, pomyślałam , że głupio tak byłoby być pogryzionym przez dwa psy..... jak się oddaliłam kawałem chmska tleniona blondyna głupawo się ze mnie zaczęła śmiać, a było to 5.08 2017 roku w szklarskiej porębie, ludzie co było, bo do tej pory nie mogę nad pozłacanym chmstwem i prostactwem ochłonąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćawa
tylko szklarska poręba , bo jest tam urokliwie i cudnie, tylko ceny są jak z kosmosu, pomijam kurort, ale i tak super zawyżone, z tej racji przestałam zachodzić do knajpek, wolę w pensjonacie zjeść posiłek, bo często jestem w szklarskiej więc widzę ,że ceny windują nieustannie w górę,,,,,,,,,,,restouranci, bo turyści wam uciekną przystopujcie,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmichał
zgadza się ceny strasznie wysokie, nawet takich nie ma w warszawie, czy innych drogich miastach, my z żoną przyjeżdżamy do szklarskiej tylko do pensjonatu maurytius, nigdzie więcej i to od wielu lat i zaprzestaliśmy już odwiedzać knajpki czy cukiernie, gdzie maleńki kawałek napoleonki i to nie całkiem świeży kosztuje 3 zł, to piekarnio- cukiernia koło policji jak idziesz do maurytiusa,,,, ceny obłęd, kiedyś kupowaliśmy tam ciata, teraz też zaprzestaliśmy, za drogo , w biedrone stanowczo taniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewa
tylko i wyłącznie szklarska poręba, jedzenie jest wszędzie bardzo dobre, noclegi na każdym kroku , a widoki cudo, od lat zatrzymuję się w pensjonacie maurytius, klasa, nie ma co nawet mówić, po nocy nie ma knajp, bo to nie warszawa, ale nikomu to nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie , tylko rozwydrzonym, nowobogackim , mieszczuchom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośjanać
zgadza się maurytis w szklarskiej, i najfajniejsze jest w tym, że nie ma tam małych , żle wychowanych , drących się dzieci i znerwicowanych 500 plus matek i naprawdę można wypocząć, w innym pensjonacie , w czorsztynie, w innym roku, małe dziecko darło się i piszczało całe noce przez 7 dni, w ostatnim dniu pobytu, kiedy z całą stanowczością stwierdziłam, że nigdy tam już nie przyjadę, spytałam się młodej matki , czy jej dziecko jest chore, a ona na to ,że ono takie już jest--- taka jego natura-- tak to określiła, to wtedy nie wytrzymałam, bo w końcu cały mój urlop szlag przez głupią matkę i rozwydrzonego gówniarza trafił, powiedziałam,że jeżeli nie umie się wychowywać dziecka, które nie potrafi normalnie się zachowywać w miejscach publicznych, to powiina siedzieć w domu,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,baba spojrzała na mnie, łypnęła sztucznymi rzęsami i machnęła mi łapą ze sztucznymi , wstrętnymi tipsami przed nosem i wybuchła,,,, rynsztok, a paniusia była z warszawy niby,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość66612
Szklarska Poręba leży w dolinie czyli zimą można się poczuć jak w domu (mieście) ponieważ powietrze widać gołym okiem. SMOG !!! Mit o świeżym powietrzu w Szklarskiej Porębie trzeba definitywnie obalić. Od godziny 15 - 16 dym jest doskonale widoczny, wieczorem nie da się otworzyć okna - SMRÓD DYMU !! Czy tak ma wyglądać zimowy wypoczynek ? W zamian za opłatę dla gminy powinni rozdawać maski smogowe. Ostatni mój pobyt w dniach 10 - 17 lutego. Powietrze w Szklarskiej to porażka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie sprawdzonego miejsca na nocleg w Szklarskiej Porębie to polecam wam zgłosić się do www.dompodkoziolkami.com.pl Jest to świetny pensjonat, w którym można naprawdę wypocząć. Mają świetną obsługę i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynapop
I tu i tu byłam. Fajnie, ale już mi się znudziły miejsca do których wszyscy jeżdżą. Od jakiegoś czasu zaglądamy do Świeradowa Zdrój i tam jest bardzo fajnie. Polecam, blisko do Szklarskiej jesli ktos juz chce tam jechac. Bardzo dobrze mozna zjesc w Swierkowej karczmie- najlepszy pstrąg w moim życiu. a poza tym to z dzieci beda zadowolone bo duzo atrakcji oferują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegaTurysta
Byłem zarówno w Karpaczu jak i w Szklarskiej. W obydwu przypadkach jest pięknie a każe miejsce ma zupełnie inny klimat. Jedyne co łączyło te dwa miejsca to baza noclegowa a dokładniej apartamenty Sun&Snow. Dobre, sprawdzone i zawsze wszystko zgodnie z ustaleniami. Polecam sprawdzić. SzP: https://www.sunandsnow.pl/apartamenty-wgorach-szklarskaporeba-1281 Karpacz: https://www.sunandsnow.pl/apartamenty-wgorach-karpacz-1217

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest kwestią gustu ale lepiej się bawiłam i przeżywałam lepsze emocje w Szklarskiej Porębie. Przede wszystkim to tam nauczyłam się jazdy na nartach w szkółce http://nocuje.net/szkola_narciarska a to przeżycie samo w sobie. Zawsze będę pamiętać tamte ferie, były bardzo udane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×