Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca ze smakiem

jak powinno wyglądać zapoznawanie faceta krok po kroku?

Polecane posty

Gość pytająca ze smakiem

jak powinno wyglądać zapoznawanie sie z facetem i wkraczanie w ewentualny związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato w pelni
ja najpierw dlugo koresponduje przez neta. dzieki temu mozna kogos dobrze poznac i oszczedzic sobie zawodu na spotkaniu w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja najpierw dlugo koresponduje przez neta. dzieki temu mozna kogos dobrze poznac i oszczedzic sobie zawodu na spotkaniu w realu." a potem spotkanie w realu i wielki zwód bo widealizowany obraz w głowie nie spotkał sięz rzeczywistością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca ze smakiem
ja się już przekonałam, ze przez neta facetów nie warto poznawać :O Pytam o poznawanie faceta z realnym świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saczkis
łapiesz faceta za krocze jesli mu staję poznajesz że facet jeśli mu nie staje to pedał jeśłi nic nie ma to trans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh_nsdsdsd
normalnie to wyglada: poznajecie sie, wpadacie sobie w oko wymieniacie sie namiarami na siebie padaja propozycje wyjscia gdzies, albo zrobienia czegos razem, obojetnie z czyjej strony potem jeszcze raz i jeszcze raz potem kawa/piwko/herbata u jednego z was potem jakies wspolne ogoladnie filmow (lub cos innego, ale to jest dobre bo po ciemku i mozna sie zblizyc fizycznie do siebie) wspolne spacery, pocalunki itp itd a potem bzykanko bzykanko i jeszcze raz bzykanko ( :P ) a tak w ogole to nie ma recepty, ale jak juz taka nieuswiadomoiona pyta, to masz takie cos ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×