Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WIARYGODNY PARTNER

Zapłacę do 1000zł za klienta, jeśli mi go podeślesz!!!

Polecane posty

Gość WIARYGODNY PARTNER

Witam! Tak jak w temacie. Płacę od 500zł za kontakt: imię, nazwisko, telefon. Jaki kontakt? Już mówię. Szukam osób poszkodowanych w wypadkach. Mogą to być: przede wszystkim wypadki samochodowe, wypadki w pracy, wypadki w rolnictwie, każdy inny wypadek - w każdym przypadku powiem Ci, czy dana osoba się nadaje. Nic nie musisz robić, tylko dać mi namiar na taką osobę. Jakie są warunki wypłaty prowizji dla Ciebie? 1. Osoba musi się kwalifikować - decyduję ja po sprawdzeniu danego przypadku. 2. Osoba podpisuje ze mną umowę na reprezentowaniu jej interesów w stosunku do firmy ubezpieczeniowej, tym samym kolejny warunek - nie mogła podpisać podobnej umowy wcześniej. Prowizja jest wypłacana dwuetapowo. Po podpisaniu umowy z klientem i po zebraniu dokumentów potrzebnych do wniesienia roszczenia i przesłaniu ich do kancelarii, którą reprezentuję, w ciągu 7 dni poinformuję Cię telefonicznie lub mailowo na jaką kwotę odszkodowania dla klienta kancelaria wycenia dany przypadek. Jeśli potencjalna kwota odszkodowania będzie w przedziale: a) od 1000 do 20.000zł - otrzymujesz zaliczkowo 50zł b) od 20001 do 50000zł - otrzymujesz zaliczkowo 100zł c) powyżej 50001zł - otrzymujesz zaliczkowo 150zł. Resztę z należnej Ci prowizji wypłacę Ci w chwili, kiedy kancelaria uzyska odszkodowanie i zostanie ono przelane na konto klienta (wcześniej kancelaria potrąci swoją prowizję). I tak: a) za klienta do 20000zł - dopłacę Ci 250zł b) za klienta do 20001 - 50000zł - dopłacę Ci 500zł c) za klienta powyżej 50000zł - dopłacę Ci 850zł Firma, z którą współpracuję do największa i najskuteczniejsza w Polsce kancelaria prawna, która zajmuje się uzyskiwaniem odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach. Odszkodowania te uzyskuje się z polisy OC sprawcy wypadku. Chcesz więcej informacji - zadzwoń lub napisz, powiem Ci o co dokładnie chodzi. Jeśli jesteś poważnym człowiekiem i chcesz zarobić - to zapraszam. Ofertę tę kieruję do osób rozgarniętych i ambitnych, a nie malkontentów, którzy przesiadują na kafeterii i wszystko krytykują. Znajdź mi jednego klienta, a zobaczysz, że następnego będziesz chciał już załatwić sam (możesz zostać współpracownikiem) i tym samym zarobić większą (bo całą) prowizję. Jeśli nie chcesz się angażować - możesz ograniczyć się tylko do podsyłania klientów. Jest to znakomita okazja dla każdego - niech każdy z Was poszuka wśród Waszych znajomych, rodziny, osób, które kiedyś miały wypadek samochodowy lub inny w/w. Co najważniejsze, LICZą SIę WSZYSTKIE WYPADKI DO 10 LAT WSTECZ!!! Dopiero po 10 latach od chwili wypadku następuje przedawnienie. Gwarantuję Ci, że jeśli zapytasz 3 osób, czy znają takie przypadki, to co najmniej jedna z nich poda Ci namiar konkretnej osoby. Ty przekazujesz go mnie, a ja działam dalej. Podpisuję umowę i w ciągu 7 dni masz zaliczkę. Klient dostaje odszkodowanie - Ty dostajesz swoją prowizję. NAWET 1000Zł ZA JEDEN TELEFON!!! Ofertą powinny zainteresować się osoby, które na co dzień pracują z ludźmi, czyli: 1. przedstawiciele handlowi 2. przedstawiciele takich firm jak: PROVIDENT (lub firmy konkurencyjne), AVON, ORIFLAME, ZEPTER, AKUNA, itd. 3. agenci ubezpieczeniowi 4. osoby pracujące w sklepach, urzędach, kioskach, itp. Jeśli potraktujesz moją propozycję poważnie, gwarantuję Ci, że po pierwszej wypłacie prowizji, będziesz dziękował sobie, że wszedłeś któregoś dnia na ten topik i wykonałeś niewielką pracę. Oferta dotyczy terenu całej Polski - tam, gdzie nie dotrę ja, dotrą moi współpracownicy - nie zmienia to faktu, że otrzymasz swoja zaliczkę i prowizję. Chcesz poznać więcej szczegółów - napisz lub zadzwoń - dam Ci informacje, które potrzebujesz. I jeszcze jedno. Pomyśl sobie, jak wdzięczna będzie Ci osoba, która dzięki Tobie dostanie odszkodowanie, w sytuacji, gdy nie wiedziała, że należą jej się jakiekolwiek pieniądze. Dla wielu osób te pieniądze z odszkodowania będą bezcenne, a Ty zyskasz dozgonną wdzięczność, a co najważniejsze najprawdopodobniej kolejne nazwiska osób poszkodowanych. Mój mail: ingnn1@o2.pl telefon: 787 110 111 Zapraszam do kontaktu, naprawdę warto. P.S. Z góry uprzedzam, że nie będę reagował na kiepskiej jakości zaczepki na tym forum, bo wiem, że zaraz znajdą się mądrale, które zaczną szukać dziury w całym, drwić lub nawet szykanować. Jestem poważnym człowiekiem i rozmawiam tylko z poważnymi ludźmi. :) Dziękuję za poświęcony czas i przeczytanie wątku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIARYGODNY PARTNER
Mała poprawka. W drugim zdaniu powinno być od 300zł, a nie od 500zł za klienta. Mój błąd. Przepraszam także za kilka literówek...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to tak jak w angli
solicytator za claim ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, ale nie bardzo wiem o czym mówisz. Swoją drogą, mała refleksja. Dlaczego jest tak, że gdy oferuję moim zdaniem ciekawą i REALNĄ perspektywę zarabiania naprawdę fajnych pieniędzy za niewielką pracę, to temat nie wzbudza żadnego zainteresowania. Ale jeśli chodzi o użalanie sie nad sobą, że nie ma pracy, że wszystko jest do bani, że jestem takim wybitnym magistrem po 5 fakultetach, a nikt mnie nie chce - to nie brakuje takich wpisów na innych tematach... Nawet temat z ankietami po10zł za sztukę cieszy sie dużo większym zainteresowaniem... A moja propozycja od 300zł do 1000zł za kontakt do klienta, który się kwalifikuje - na razie pozostaje bez echa...Co musiałbym zrobić lub napisać w tym temacie, by sie ktoś poważnie zainteresował? Ludzie, to naprawdę działa!!! Postaram się znaleźć jakieś ciekawe informacje na ten temat i wkleić tu na forum byście sobie poczytali. Może to Was zachęci? Naprawdę zapraszam do kontaktu, to jest wspaniała okazja do zarobienia prawdziwych pieniędzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podsyłam link, który opisuje najświeższą zmianę w kodeksie cywilnym w temacie odszkodowań. Od 3 sierpnia tego roku będzie można ubiegać się o odszkodowanie z tytułu tzw. strat moralnych po zmarłym bliskim. Jest to milowy krok w kierunku przybliżania naszego prawa do norm europejskich i światowych. Zapraszam do lektury. http://www.polskatimes.pl/poradniki/27822,jak-bliscy-ofiar-moga-dostac-odszkodowanie,id,t.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim nieświeży
To pochwal się SWOIMI danymi osobowymi, skoro to wszystko jest takie fantastyczne, to nie masz się co wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo68
powiedz proszę,czy jeżeli podejmę z tobą współpracę i w przyszłości otrzymam od ciebie wynagrodzenie,czy dostanę rachunek,na podstawie którego powinnam zapłacić podatek dochodowy,czy wolałbyś zapłacić za moją usługę pod stołem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do halo68: Te warunki, które zaproponowałem w pierwszym poście dotyczą sytuacji, kiedy to ja dziele się z Tobą moja prowizją za klienta, którego Ty mi podesłałaś. Ja oczywiście wystawiam fakturę do firmy z którą współpracuję, a firma na tej podstawie przelewa mi pieniądze na konto. Natomiast wierz mi, że po pierwszej wypłacie ode mnie będziesz zainteresowana możliwością podpisania umowy z firmą, którą reprezentuję, gdyż wówczas cała prowizja z klienta, którego znajdziesz będzie dla Ciebie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam kilka takich kontaktów
z jakiego rejonu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hja
a nie zdajesz sobie sprawy z tego, ze narobisz problemow kancelarii z ktora pracujesz ? prawnicy w zaden sposob nie moga sie reklamowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie proszę dlaczego w tym kraju tak mało ludzi chce zarabiać, a tak wiele osób szuka tylko dziury w całym? Daję realną możliwość zarabiania pieniędzy. Dla niedowiarków jestem w stanie udowodnić możliwość zarabiania wystawionymi przeze mnie fakturami. Co jeszcze musiałbym zrobić by zachęcić do zajęcia się czymś, co daje ogromne możliwości zarobku, pracę na własny rachunek, brak szefa oraz wolność? Ale co tam, nie poddaję się. Ufam, że są w tym kraju osoby, które chcą zarabiać. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J-A-G-O-D-A
podaj swoje dane i kancelarie, dla ktorej pracujesz - i nie wciskaj kitu, ze podasz przez telefon, bo jesli to nie jest fikcja to podaj to tutaj, a nie mydlisz ludziom oczy i gadasz psychologicznym belkotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha-bu- ta
Skoro klient dostaje odszkodowanie z OC sprawcy wypadku to na czym zarabia kancelaria ? Jaki procent odszkodowania odbierają ? Jeżeli podam ci klenta to dostanę od Ciebie pisemne zobowiązanie otrzymania prowizji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dlaczego jest tak, że gdy oferuję moim zdaniem ciekawą i REALNĄ perspektywę zarabiania naprawdę fajnych pieniędzy za niewielką pracę, to temat nie wzbudza żadnego zainteresowania. Ale jeśli chodzi o użalanie sie nad sobą, że nie ma pracy, że wszystko jest do bani, że jestem takim wybitnym magistrem po 5 fakultetach, a nikt mnie nie chce - to nie brakuje takich wpisów na innych tematach... Nawet temat z ankietami po10zł za sztukę cieszy sie dużo większym zainteresowaniem... A moja propozycja od 300zł do 1000zł za kontakt do klienta, który się kwalifikuje - na razie pozostaje bez echa...\" TEŻ MOCNO SIĘ NAD TYM ZASTANAWIAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wiktor jakiś ułomny jesteś
chyba jasne już powinno być dla ciebie, że wszyscy tutaj już wiedzą że jesteś oszustem i złodziejem i dlatego się nie nabierają na twoje ogłoszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daje ssać viktorowi
viktor nie skuma bo to zwykły forumowy głupek w przeciwieństwie do autora tego tematu :D ale wiki myśli ze znajdzie wsparcie bo wszyscy gojeeeebią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej viktor
spierdalaj stąd sraczu kurewski :D nie łaź po cudzych tematach ograniczony capie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to Ciebie multilevel ktoś pytał :D hahahah zastanów się co piszesz bo bez ładu i składu trzepiesz po kneflach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Jagody: www.euco.pl, nr telefonu masz w stopce. Do ha-bu-ta: Jak najbardziej mogę z Tobą spisać umowę, nie ma problemu. Jeśli kogoś masz naprawdę, napisz do mnie smsa \"wypadek\" - oddzwonię. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do movering: Uwielbiam kiedy dyskusję podejmują tacy \"fachowcy\" jak Ty. Twierdzisz, że odszkodowanie z polisy OC jest czymś, co się należy. Masz rację! Problem jednak w tym, że tylko max 20% osób poszkodowanych w wypadkach wie, że ma możliwość uzyskania dużych pieniędzy właśnie z polisy OC sprawcy. Reszta nie ma o tym zielonego pojęcia!!! Najczęściej osoby, które ucierpiały w wypadku dostając jakieś grosze z ZUS-u tytułem odszkodowania powypadkowego albo jakąś kasę z własnej polisy na życie, nie mają pojęcia, że tak naprawdę największe pieniądze mogłyby uzyskać właśnie z polisy OC sprawcy!!! Inna sprawa to to, że - jak to piszesz – „się należy” - nie jest równoznaczne z tym, że jest wypłacane automatycznie! W 95% osoby, które starają się SAMODZIELNIE dochodzić roszczeń w firmie ubezpieczeniowej, najczęściej spotykają się z odmową wypłaty odszkodowania pod byle pozorem! Jednocześnie na końcu pojawia się informacja, że jeśli się Pan(i) nie zgadza, to może Pan(i) pójść do sądu. I co wtedy? A no to, ze właśnie owe 95% ludzi rezygnuje z dochodzenia swoich praw!!! Dlaczego? Bo wychodzą z założenia, że samodzielna walka z tabunem słono opłacanych prawników z firmy ubezpieczeniowej to walka z wiatrakami!!! Dlatego też istnieją takie firmy jak ta, z którą współpracuję, które zajmują się reprezentowaniem takich osób w dochodzeniu swoich roszczeń - i tu sytuacja się diametralnie zmienia - 95% osób dostaje odszkodowanie!!! I są to kwoty, których Ci biedni ludzie nigdy sobie sami nie wywalczyli!!! A czy to dziwne, że firma bierze za tę usługę 20% jak piszesz? Napisz proszę co jest lepsze: nie dostać nic, bo Cię firma ubezpieczeniowa odeśle z kwitkiem , czy dostać np. 20000zł i zapłacić te 20% firmie?! Lepsze jest Twoim zdaniem 0zł czy 16000zł? Zapytaj taka osobę po wypadku co wybiera, jak myślisz co Ci odpowie? Dziwi Cię to, że bierzemy za to prowizję? W takim razie nazwij cwaniaczkami wszystkie banki, które kasują prowizję za udzielone pożyczki czy prowadzenie Twojego konta. Nazwij cwaniaczkami wszystkie hurtownie, które pośredniczą między producentem np. makaronu a sklepem, w którym go kupujesz. Powiedz, że to złodziejstwo, ze apteka narzuca sobie 20% prowizji za to, że sprzedaje Ci lek, który ratuje Twoje życie! Na każdym kroku jesteś skazany na pośredników, czy tego chcesz cz nie! I wiesz co? Będzie ich jeszcze więcej!!! Tak jest na zachodzie, w USA, czy Japonii, czyli wszędzie tam, gdzie jest rozwinięty kapitalizm!!! Bo np. w Nowym Jorku jeśli przeciętny John Smith przewróci się na krzywym chodniku, to nie idzie sam po swoje odszkodowanie, tylko dzwoni do swojego prawnika i zleca prowadzenie sprawy przeciwko właścicielowi chodnika właśnie jemu. A fakt, że zapłaci mu prowizję jest tak oczywisty, jak to, ze rano robi siusiu. I nigdy nie nazwie go cwaniaczkiem - jak Ty- ale często jest to przyjaciel jego rodziny, który mu doradza we wszystkich sprawach, o których on nie ma pojęcia, bo nie musi. On, John Smith jest specjalistą w swojej dziedzinie, np. jest hydraulikiem, i kiedy jego prawnikowi zatka się zlew, to wówczas role się zamieniają i ten drugi dzwoni do tego pierwszego... Tak więc kolego pamiętaj, że jest takie powiedzenie: \"Lepiej jest milczeć i pozwolić innym myśleć, że jesteś głupcem, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości\"... Nie zabieraj głosu tam, gdzie masz szczątkową wiedzę, a chcesz robić za mentora... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsdfghnjkmlkjhgf
etam pewnie po twoim sprwdzeniu kazdy klient nie bedzisie kwalifikowal i nic nie zarobimy a ty sie oblowisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to akurat nie jest oszustwo, sama cos takiego robilam w swojej kancelarii. ubezpieczalnie zazwyczaj zanizają kwote odszkodowania. jesli kancelaria skieruje sprawe poszkodowanego do sądu to w zasadzie w 99% zostanie przyznana jakas dodatkowa (poza ubezpieczeniem) kwota pieniezna. kancelaria bierze z tego od 20 do 40%. kazdy jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna inteligentna zaczepka... Jeśli podeślesz mi klienta, który się nadaje, to aby kancelaria mogła go reprezentować, klient musi podpisać ze mną umowę, Skoro podpisze ze mną umowę, to Ty pewnie się o tym dowiesz, skoro go znalazłeś, prawda? Nie mam interesu w tym, żeby Cię oszukać, bo wiem, że jeśli zapłacę Ci należne pieniądze, to z zapałem poszukasz mi następną taką osobę, jeśli nie kilka osób, nie uważasz? Lepiej zarobić na Tobie raz i Cię oszukać, czy rozliczyć się z Tobą rzetelnie za pierwszym razem i zachęcić Cię do dalszego działania? Odpowiedz sobie sam. Więcej zaufania kolego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WAŻNA ZMIANA!!! Z dniem 01.09.2008r wprowadzam nowe (większe!) kwoty zaliczek za podesłanie mi klienta! I tak: 1. Jeśli kancelaria po analizie dokumentów wyceni roszczenie na kwotę od 1000 do 25.000zł - wypłacam Tobie 100zł! 2. Jeśli kwota roszczenia będzie w przedziale od 25.001zł do 50.000zł - wypłacam Ci 200zł zaliczki! 3. Jeśli kwota roszczenia będzie w kwocie powyżej 50.001zł - dostaniesz 500zł!!! Pamiętaj! ZALICZKĘ DOSTAJESZ JUŻ ZA SAMO PRZYJĘCIE SPRAWY!!! SKORO SPRAWA ZOSTAŁA PRZYJĘTA, TZN. ŻE FIRMA MA 100% PEWNOŚĆ, ŻE WYWALCZY PIENIĄDZE DLA TEGOŻ KLIENTA. Reszta prowizji dla Ciebie, czyli: 1. 200zł (1000 - 25.000zł) 2. 400zł (25.001zł - 50.000zł) 3. 500zł (powyżej 50.001zł) będzie Ci wypłacona przeze mnie w chwili kiedy klient otrzyma całe odszkodowanie - czyli w okresie od 2 do 4 miesięcy - tyle to trwa. To na jaką kwotę firma wyceniła Twojego klienta będziesz mógł sam sprawdzić - po wysłaniu roszczenia do firmy ubezpieczeniowej każdy klient otrzymuje od nas informację na jaką kwotę zostało wysłane roszczenie. Tak więc możesz sam potwierdzić u klienta, którego mi podesłałeś, czy Cię oszukuje, czy też traktuję Cię poważnie. ZALICZKĘ otrzymasz w terminie max 7 dni od daty, kiedy dowiedziałeś się ode mnie na ile firma "wyceniła" klienta, którego znalazłeś. Dlaczego 7 dni? Dlatego, że te pieniądze muszę najpierw otrzymać na konto, a otrzymam je na konto, jeśli najpierw do firmy dotrze faktura, którą wystawię na tę kwotę. Krótko mówiąc oddaję Ci zaliczkę, którą otrzymuję za to, że przesłałem klienta, który się nadaje i poszło roszczenie. Tych pieniędzy TY nie możesz dostać bezpośrednio od firmy - bo nie masz podpisanej umowy. Mam nadzieję, że jest to jasne. Na koniec prośba do wszystkich potencjalnych zainteresowanych: Proszę, nie traćcie czasu na szukanie słabych stron propozycji, a postarajcie się poszukać osób poszkodowanych. Najprościej jest po prostu mnie sprawdzić. Jeśli okażę się oszustem, to przecież będziecie mogli "pojechać" po mnie na tym forum, nieprawdaż? Jestem człowiekiem uczciwym i proponuję uczciwe zasady współpracy. Sprawdź mnie, a przekonasz się, że warto. Pozdrawiam i zapraszam!!! 787 110 111 - wyślij sms pt. "wypadek" - oddzwonię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyt234
gorzej jak akwizycja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×