Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Speedyyyyy

Ile wynosi temperatura?

Polecane posty

Gość Speedyyyyy

Staramy sie z mezem o dziecko, jutro powinnam miec okres. Jakos slabo sie czuje, mdli mnie. Moze sobie wmawiam. Ile wynosi temperatura w pochwie w ciazy? Mam 37.5 Oczywiscie jutro zrobie test, jesli nie dostane miesiaczki a mam nadzieje, ze nie. Czy ktos moglby mi pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Speedyyyy
Kreseczka wyszla bardzo slaba, juz sama nie wiem :( A moze ktos moglby sie wypowiedziec? Bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Speedyyyy
Serio? Super:) Dzieki za odpowiedz! W poniedzialek pedze do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axxabc
za szybko do lekarza, teraz jeszcze nic Ci nie potwierdzi. jeżeli to ciąża poczekaj jeszcze tydzień dla pewności, lekarz może stwierdzić ciążę ok 5 tyg. mam nadzieję, że się nie rozczarujesz, skoro dzisiaj miałaś dostać to nawet Ci się jeszcze okres nie spóźnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi83
Hej! Gratuluję, to pewnie To. Ja z moim Małym zrobiłam pierwszy test i kreska była tak słabiutka, ze jej w sztuszcznym swietle nie zobaczylam.. pozniej zobaczylam test przy dzienny swietle, no i cos tam bylo..polecialam po drugi, a ze pare dni minelo- krecha pojawila sie ladna i widoczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie brzuchata
tak dokladnie jak jest cienka i delikatna to i tak oznacza ze jestes w ciazy :) moja kolezanka zrobila test jeszcze przed data spodziewanej miesiaczki i tez miala taki wynik - potem poczekala troszke i na nastepnym juz miala wyrazna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi83
a co do tempki.. przy pierwszym miałam stale 37,2 a teraz mam ciągle 36,3, wiec to chyba sprawa indywidualna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×