Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość straszna zolza

Szwedy

Polecane posty

Gość straszna zolza
hehe nawet widziałam na zeberce podajże bielizne zrobioną pod styl lat 80 -tych. :) też mi sie to podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
a mam pytanie jeszcze Co myślicie o ogrodniczkach ? czy są modne? W sklepach jeszcze sa ale nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie podobał styl 80's. A co do ogrodniczek..Powracające tendencje lat 60, 70, 80 i 90 przynoszą na nowo widziane właśnie OGRODNICZKI, krótkie spódnice, obcisłe topiki i golfy, długie botki, erę Flower Power, długie szaliki, kapelusiki, czapeczki, berety, kuse marynarki, warstwy, mini spódnice, szorty, legginsy, bermudy, motywy graficzne tych lat, ołówkowe obcisłe spódnice. Obszerne wełniane swetry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu glupio
? dlatego, że wszystkie chodzą w rurkach i balerinkach niczym kopie jedna drugiej? zakladaj szwedy póki jeszcze nie widać ich wszedzie tak jak rurek. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
wiem wiem już mnie dziewczyny wcześniej przekonały:) hehe ale dzieki za radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
A gdzie mogę kupić fioletowe rajtki?? w zwykłym sklepie z tymi wszystkimi(rajtkami, pończochami) czy np w jakimś sklepie odzieżowym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia psotusia
witajcie, ja wczoraj kupilam szwedy jeansowe w sklepie promod, ciemne z jasnymi wytarciami z przodu takki niby kancik przeszyty, i wysokimi mankietami(niewiem czy dobrze t nazwalam ale na dole maja takie szerokie podwiniecie) a wiec sama sie nad nimi zastanawiam, niewiem co mnie potytlalo je kupic uwazam ze nie wygladam w nich dobrze jestem szczypla wysoka mam dlugie nogi, ale jakos czuje sie wtych spodniach nieciekawie, jakby niezgrabnie...nie sa to niskie biodrowki, pprostu biodrowki ale takie wyzsze, nie takie co widac gaciory cale...spodnie sa piekne, jak tak na nie patrze ale jak je wloze to juz wiem ze beda lezec w szafie i tylko raz na jakis czas dla odmiany od prostych noigawek je wloze, co myslicie zwrocic czy zostawic? moze ja poprostu nie jestem przyzwyczajona, jakies 5 lat temu tez mialam szwedy jasne...ale byly czadowe, mialam wtedy z 16 lat hehe, tyle ze tamte byly strasznie szerokie i niezgrabne, ale sie chodzilo:) prosze doradzcie...moze lepiej poprostu kupic sobie jakies dzwony bardziej dopasowane w udach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedajj
Sprzedaj mi za pół ceny :) ja w nich bede chodzić, bo to wygląda suuuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia psotusia
170zl :) tyle kosztowaly, kurde za ta cene to chyba dostane dwie jakies ciekawe rzeczy, tak naprawde kupilam wiele juz tanszych w zyciu rzeczy z ktorymi d tej pory nie potrafie sie rozstac bo sa fantastyczne...a tak mam jedne spodnie na ktore ylko spogladam z dystansem, tak naprawde sa slczne jak tak na nie patrze ale na mnie to juz mi sie cos nie widzi, nawet niewiem do czego mam je nosic, kiedys to wiedzialam poprostu wrzucilo sie jakas bluze lub katane, sportowe buty i sie szlo ale teraz to nie zabardzo mi pasuje taki styl, sama niewiem co mnie potytlalo ze je kupilam, na szczascie w sklepach promod mozna do 30 dni zwrocic lub zamienic towar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia pysiunia
eee chyba pojade je zwrocic jutro, nie bede w nich smigac, nie jestem przekonana co do nich choc sameobi sa naprawde sliczne, kroj niepowtarzalny, jeans taki porzadny ale cos mi nie leza:( tak jakos bede zalowac ale wydaje mi sie ze beda w szafie lezec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia psotusia
eee chyba pojade je zwrocic jutro, nie bede w nich smigac, nie jestem przekonana co do nich choc sameobi sa naprawde sliczne, kroj niepowtarzalny, jeans taki porzadny ale cos mi nie leza tak jakos bede zalowac ale wydaje mi sie ze beda w szafie lezec sory blad w nicku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gingeer
no nie wiem... ja bym sie na szwedy chyba mimo wszystko nie zdecydowała.. niby modne, niby coś innego ale jak dziewczyna jest szczupła, zgrabna to zdaje mi się że szkoda ukrywać tego pod takimi wielgachnymi nogawami :P takie jakies "niezgrabne" te spodnie :O moim zdaniem jeśli nie rurki, to klasyczne proste nogawki powinny być nadal na podium ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie zakochalam sie
w szwedach. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia psotusia
a ja wlasnie moje szwedy zwroclam w promod, z bolem wielkim bo sa naprawde sliczne ale na mnie nie lezaly korzystnie:( ale byly naprawde oryginalne, taki ciemny jeans przecierany, na wieszaku od razu rzucaly sie w oczy, tylko lezaly jakos tak niezgrabnie, troszke jakbym miala krzywe nogi kiedy to mj atut bo mam dlugie i zgrabne. ehhh ale 170 zeta nie moze lezec w szfie, a tak kupi sobie je jakas dziewczyna ktora bedzie w nich ladnie wygladac i bedzie w nich chodzic:( ehhh przywiazuje sie do ciuchow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już byłam w szwedach i oczywiście sie trochę gapili ale o to chodzi niech sie gapią .. Jeżeli mi sie podoba to czemu nie?! Szwedy wchodzą dopiero do nas a za granicą już długo są.. masakra jacy jesteśmy opóźnieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zgubiłam ciuch to myślałam że sie popłacze hehe też sie przywiązuje a to było naprawde fajne ubranie :O szkoda .. ale cóż trudno sie mówi.. aha i jeszcze podkreśle że w moim mniejszym mieście nikt a przynajmniej nikogo w tym nie widziałam :O więc sie wyróżniałam :) szkoda.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia psotusia
zolzuniu ja to w gruncie rzeczy potrfaie przywiazac sie do wszystkiego, ale do ciuszkw to strasznie wkoncu sa czescia nas, bez nich nie ruszamy sie nigdy zawsze cos na sobie mamy tak wiec sama widzisz, dlatego z wielkim bolem moje szwedy szlam zwrocic moze jakby byly troche tansze przebolalabym to ze jakos nieciekawie leza no ale....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam tego ubranie juz gdzieś z rok a dalej myśle ze znajde :) nie wiem może wyparowało bo zgubić sama to raczej nie zgubiłam :O ukraść ten nie to nie wiem już sama a cały dom przeszukałam he chodzi i każdemu truje żeby szukał to może sie znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia psotusia
ehhh ipostanowilam kupic troszke tansze szwedo-dzwony bo niewiem jak to nazwac, jeansowe...kroj taki jakby dzwony lecz poszerzane troszke wyzej ale zgrabniejsze od szwedow i z wywijanymi szeroko nogawkami, co mi sie bardzo podoba w jeansach:) i szeeeerokie na dole...takie spodnie beda modne tej jesieni oraz imy, wiec nie moglam kupic rurek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia psotusia
i znow kolejna para gaci hehe:) a ja tylko noga szafe dopycham tyle tych szmatek, do wszystkiego jestem przywiazana a i tak nie mam okazji wszystkiego zalozyc:) ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki6
amnie sie podobaj szeroke spodnie rurki zreszta tez mam jestem wysoka mam 170 szczupla i dobrze wygldam w kazdym fasonie spodni a w takich szerokich czuje soe swietnmie mialam kiedys takie ale teraz juz sie zniszczyluy i wyldadowaly w smietniku patrzylam w sklepach ale u nas jeszcze ich nie ma gdzie mozna kupic jakies fajne spodnie t z szerokimi nogawkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Austeria
też myślałam nad kupnem ciemnych, jeansowych szwedów ;] tylko nie wiem czy do mojej figury (brzuszek, duże uda, szerokie biodra) jest to dobry fason... co Wy o tym sądzicie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hggjhhk
ja tez mam szerokie biodra i dosyc spore uda i ostatnio w sklepie przymierzalam i moim zdaniem wygladalam super tylko ze ja raczej wole biodrowki (nie za ciasne oczywiscie) no i dluzsze nogawki do wysokich butów moim zdaniem dobrze sie wyglada jak w udach sa raczej dopasowane na samej gorze i juz taka dlugosc dalej zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×