Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona...82

gdzie kupie pieluszki tertrowe ?

Polecane posty

tylko w sklepach dla dzieci? w takim supermarkecie obok pampersow znajde? i ile kosztuja takie pieluszki ? sa jakies rodzaje(rozmiary) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allyyy
w sklepach dla dzieci, w marketach np w tesco i auchan widzialam, na allegro. podzialu na rozmiary to raczej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy w dzisiejszych czasach zakladacie dziecku pieluszki tetrowe czy kupujecie je w celu np przetrarcia buzi jak cos sie uleje ? pieluszki tetrowe kupuje sie na sztuki czy w paczkach ? (jesli w paczkach to duzo ich jest w paczce? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam zamiar używać pieluszek tetrowych do przewijania dziecka. Szybko jednak pomysł wyszedł mi z głowy, kiedy zobaczyłam ile moje maleństwo siusia itd :). Mniej zabawy z pampersami. Pieluszek możesz używać do wszystkiego. Do podłożenia dziecku pod buzie, na wszelki wypadek jakby miało się ulać, do kąpieli, do przemywania dzieciątka, do wycierania buzi, do podkładania dziecku w trakcie jedzenia, do wszzystkiiego co wymyślisz :). Możesz je kupować na sztuki, ale także pojdedynczo. jest kilka rozmiarów. Sama zobaczysz na Allegro. Kupić je możesz w sklepach dla dzieci, hurtowniach, na Allegro, w zwykłych hipermarketach. Paczki najczęściej składają się z 10 sztuk. Ale myślę, że jak poszukasz możesz odszukać i mniejsze, i większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieluchy
można i na sztuki i pakowane po 10 szt. na przykład w realu są ale raczej juz nikt nie zakłada pieluch tetowych przy pampersach ja używałam do ulewania jako śliniak czasem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedzi. jestem przyszla mama pierwszego dziecka.nie mialam doczynienia z mlodszym rodzenstwem. te tematy narazie sa dla mnie zielone ;) mam jeszcze 6 miesiecy na dowiadywanie sie douczanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w mieście dostane pieluchy tetrowe w każdym sklepie z ciuchami dla niemowlaków.Sprzedawane są na sztuki - ok 2 zł . Ja używałam tylko do przetarcia buzi czy też przy karmieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×