Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Liw

Samotna...

Polecane posty

kurczaczek25 no tak, tak, wiem:P co nie zmienia faktu, że ogarnia mnie jakaś desperacja :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda wilson
mam to samo: 20 lat i w zasadzie wiecznie sama 🖐️ jak już poznawałam fajnego (tak się zdawało) faceta, to za każdym razem była kicha. brzydka niby nie jestem, ale ciągle coś było do bani ehh. już nie wiem czy to ze mną coś czy z tymi facetami było nie tak.. doskwiera mi to samo-bycie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba jednak z Wami jest cos nie tak;) moze za duze wymagania? albo jestescie niewarte zainteresowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda wilson
ale co może być nie tak;) jestem normalną, zwykłą dziewczyną, inteligentną, studiuję, dorabiam. jakim trzeba być, żeby mieć faceta:O? heh. nie jestem psychiczna, zaborcza ani zdesperowana. niewarta zainteresowania, może Ty taki jesteś CinCin?;) bo ja się za taką nie uważam i z tego co wiem, wiele osób z mojego otoczenia również nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brdenieeeee
Cin nie musisz:P wszyscy wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liw jestes zdesperowana bo dawno nikt cie mocno za bioderka nie zlapal. nie sciemniaj tu o jakis spacerach, kinach bo wiadomo ze juz na pierwszym spotkaniu twoj wzrok powedruje na krocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie lubie slazakow. dla nich powinny byc kontrole przy wjezdzie do stolicy.nie wiadomo co to moze ze soba wniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda wilson
ale CinCin, fiat 126p czy ja wam się żalę? nie! napisałam do Liw, żeby wiedziała, że wkoło jest pełno takich ludzi, a nie po to żebyście nam łzy ocierali. fiat 126p >>> dobrze wiesz, że samotność nie polega na tęsknocie za "mocniejszym trzymaniem za bioderka". natomiast jeśli tak uważasz, to żal, bo na takie coś jełopa nietrudno znaleźć :D🖐️ nara Liw>> wszystko się ułoży, w domu go bynajmniej nie poznasz, więc wychodź częściej na jakieś imprezy, po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×