Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość heh 1980

Jak powiedzieć facetowi żeby dbał o higienę?

Polecane posty

Gość heh 1980

No jak? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh 1980
Powiedziałam podczas seksu, że jest obleśny i śmierdzi :( źle, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
myj się bo śmierdzisz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pie..le jesli jest oblesny i smierdzi to po co sie z nim pieprzylas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób to bez budzenia
Powiedz mu, że lubisz jak facet jest zadbany i ładnie pachnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh 1980
hehe imperator ludwik - nie, to nie moje "dzieło" :P mówie poważnie, jesteśmy już długo razem i pewne rzeczy wychodą kiedy sie razem zamieszka :( nie spodziewałam sie, że jest taki niechlujny :( przeciez jak były randki to czyściutki, świeżutki i pachnący przychodził ech... mam z nim zerwać, bo rzadko myje zęby? z drugiej strony mam dość bycia mamusią i mówienia: umyj zęby, wytrzyj się, masz plamę, wyperfumuj się itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm..przykre powiedz mu o tym, \" jak zaczeliśmy się spotykac byłes taki apetyczny, bo czyściutki, pachnący..dlaczego teraz się nie starasz?\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh 1980
nie stara się, bo jest niewychowany :( kutfa! myślicie, że da się to zmienić? mam przypominać na każdym kroku, aż się nauczy? ale wtedy będzie gadał, że "zrzędzę i się czepiam" ręce opadają, a miłość gaśnie... Czy oni sobie z tego nie zdają sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatqa
to bezsensu. rzuć go i bedziesz miec siwety spokój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ty też przez jakiś czas nie dbaj o siebie...zobaczysz jak on na to zareaguje :D Jeśli będzie miał jakieś ALE to mu powiedz że ty właśnie musisz znosić jego niedbalstwo o siebie i teraz wie jak ty sie czujesz wąchając jego smród :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam taki przypadek
spotykalam sie z facetem z miesiąc, najpierw na mieście, potem zaprosilam go do siebie, pomagal mi przy kompie bo coś tam sie zacielo, bylo lato , wiadomo upal, zdjąl koszulke i spodnie no bo gorąco , rany !!! kiedy kolo niego stanelam myślalam , że zejde .... jak sobie wyobrazilam co musi mieć w gaciach zrobilo mi sie niedobrze.... poprosilam żeby jjuż nie kończyl tej naprawy bo zupelnie zapomnialam ale musze wyjść facet brudas i fleja to coś obrzydliwego fuuuuj !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatqa
A jak określiłybyście zapach zdrowiutkiego penisa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak no tak no tak
zawsze sie slyszy , ze faceci chcą żeby kobieta zadbana byla a sami pozostawiaja w tym wzgledzie wieeeeele do zyczenia zwlaszcza , że dbanie o siebie kobiety wymaga o wiele wiecej czasu i środków finansowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato w pelni
po co masz mu cokolwiek mowic. skoro widzisz, ze brudas to daj sobie z nim spokoj. uksztaltowanego charakteru juz sie nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdoola
Ale może ona go kocha i cooo? Ma go rzucić, bo nie zmienia skarpetek i czasami nie myje zębów? Ja Ci radzę porozmawiaj, a na bank się zmieni jeśli kocha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×