Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aleksandrowy

Jaka sukienka dla szczuplej i bladej blondynki o niebieskich oczach ?

Polecane posty

Gość bede wdzieczna za odpowiedz...
ja mam pytanie.. troszke z innej bajki... otorz mam rumience... w lecie nie sa one az tak widoczne, jak mi sie twarz opali nawet ok to wyglada... da sie przezyc.. moglabys cos doradzic? makijaz kosmetyki.. i najwazniejsze... jakie kolory ubran mi by pasowaly... a nie powodowaly ze sa bardziej widoczne... wlosy blon ale nie jakis strasznie jasny... oczy niebieskie.. nie jestem blada. lekko opalona.. no i co z tym fantem zrobic?? z gory dziekuje za odpowiedz.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gory dziekuje za odpowiedz..
blond**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze ja tez sie skusze o pomoc :) ramiona: średnie piersi: średnie tułów: średni talia: bardzo widoczna brzuch: płaski biodra: proporcjonalne/szerokie ciezko powiedziec....porownujac z ramionami to proporcjonale, ale z talia to duze :) pupa: a'la jennifer lopez tzn. brazylijska przedramiona i łydki: szersze na górze, wąskie na dole nogi: zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gory dziekuje za odpowiedz.
to sie chyba nie dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec potrzebuje pomocy...poszukuje idealnej sukienki dla siebie na studniówke prosze o pomoc :) jaki posiadam typ figury oraz urody?? i jaka sukienka idealnie komponowała by sie z moimi kształtami?? Ramiona-szerokie Piersi-małe ;( Tułów-średni Talia-lekko zarysowana Brzuch-lekko zaokrąglony Biodra-proporcjonalne Pupa-mała Uda-bardzo szczuple Przedramiona i łydki-szczupłe,chude Nogi-bardzo dluuugie ;D Jesli chodzi o moja urode to: mam jasno brazowe włosy (Szatynka) oczy szaroniebieskie czasem zielone ;P srednia karnacje..latem zazwyczaj opalam sie na kolor tofii :) pomocy!! prosze ;) czekam na odpowiedz :) z góry dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc ja ważę jakieś 58kg i mam 165cm wzrostu. Włosy blond, takie trochę szare, oczy niebieskie, cera bardzo blada ( żaden dostępny podkład nie pasuje ;( ) ramiona - średnie piersi - średnie (70C) tłuw - średni brzuch - prawie płaski biodra - dość szerokie pupa - średnia uda - jak dla mnie grube przedramiona i łydki - normalne Dodam, że szukam kroju sukienki na studniówkę. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FireOfMySoul
A dla mnie? Blada blondynka. 170cm. Ramiona: średnie Piersi: średnie Tułów jest: średni Talia: bardzo widoczna Brzuch: płaski Biodra: proporcjonalne Pupa: idealna tak, istnieją takie :P Uda: zwyczajne Przedramiona i łydki: jak u gazeli Nogi: bardzo długie i zgrabne :P Chce coś na sylwestra. Ale tak żebym mogła chodzić w tym też na co dzień. Grzeczne, gorące, ostre, słodkie... Wiem, jestem wymagająca :P Ma się spodobać chłopakowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia260376
hej proszę o pomoc stylistkę . Czy mogła by wysłac na moj e-mall wiadomosc. Jestem szczupłą ciemną blondynką , ale w marcu robie pasemka na całej głowie. Mam niebieskie oczy, 159cm wzrostu , moja waga chwieje sie pomiedzy 39 a 41 kg. Mam średni biust, jasną cerę z wypryskami (gdzie niegzie) , plaski brzuch, zgrabne nogi. I tu kieruje swoja prosbę w kwietniu 12,13,14 mam egzamin gimnazjalny i nie wiem kompletnie jaką sukienkę kupić zastanawiam sie na granatową . A ogóle nie wiem w co sie ubierac, moje kumpelki mówią, że spodnie wiszą na mnie jak na wieszaku, i ze nie mam gustu . Ja tez tak uwazam. Raz ubrałam sie w szare spodnie białą bluzkę , krotki czarny sweterek i pas szeroki szary to dwie uwazały ze wyglądam super lepiej niz zwykle, chcociaz tej ostatniej sie nie podobało. Ich zdaniem powinnam nosic spódnice najlepiej Mini . Co robic ? Jak sie ubierac? Jaka Kolorystyka? Jaki Makijaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka_900
Ja widziałabym Ciebie w takiej sukience http://lejdi.sklep.pl/p1765,koronkowa-sukienka-z-falbankami-goddess-jasny-roz-555-2.html myśle ze rewelacyjnie będzie sie odcinać od blond włosów.I wcale nie będzie cukierkowa własnie przez to ,ze ma fajnei dobrany paseczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej pasowalaby
skórzana mała czarna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie popieram
mini skorzana super pomysl..ale dla nienagannej figury!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia93
Jestem szczupłą blondynką o bladej karnacji, niebieskich oczach, wystających biodrach ,nie zbyt zgrabnych nogach i dużych stopach :( 30 kwietnia mam wesele.. Jaką sukienkę powinnam założyć oraz jakie wybrać buty, aby nikt nie zwrócił uwagi na moje "małe" niedoskonałości??? DZIĘKUJĘ ZA POMOC:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówka79
Jesli macie takie watpliwosci zwiazane z odpowiednim doborem ciuszków ,zawsze można zapytac o porade -wirtualnie sama Joanne Horodyńska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaSZ
Prosiłabym o pomoc,jaka sukienka do mnie pasuje skoro mam : ramiona :szerokie Piersi : yyyy małe tułów : średni talia : lekko widoczna brzuch : płaski biodra : szerokie pupa : płaska uda : bardzo sczzupłe przedramiona i łydki :jak u gazeli nogi : długie Będę wdzięczna za odpowiedź:*!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Bercia
czytałam kiedyś taki artykuł na portalu dla puszystych www.portalpuszystych.pl jak przygotować makijaż. Była tam mowa o tym, że większość dziewczyn puszystych jest właśnie zaróżowionych i podpowiadali jak zrobić makijaż, by nieco "przygasić" cerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×