Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fan_fan_tulipan

zdradzam...

Polecane posty

do 'tez tak mam chlopaku': stary tak wiec widze że kumasz o co chodzi, dosłownie poprostu. nie daje rady z jedną. ona jest ok, wsjo super, ale nie zgodzi sie na pewne rzeczy w łóźeczku a ja nie będe jej z szacunku zmuszać i skoro tak chce i znajduje gdzie indziej. tak samo z lodem, moja nie umie mi pociągnac do końca. racja wielka że z koleżanką czy z L.O. czy z roboty tylko seks albo sam lód w przypadku drugim odbywa sie w 4-ch ścianach gdzie tylko ja i ona to wiemy a poza to zupełnie nic, zwykłe cześć.. albo służbowe kontakty tylko. moja laske kocham, nie zmienie na zadna inna ale pukac bede też i inne, mam moze glupia nature ale taka mam i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julietttaaaaaaaaaaaaa
Bu hahahha "Z SZACUNKU jej nie będę zmuszać..." Zresztą jeśli jesteś z tym szczęsliwy:o, Twoje życie... Tylko jak mozna być szczęsliwym raniąc kogos, kogo się kochga i kto kocha Ciebie... Moze jednak zbyt malo wiem o życiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie maiłem skrzywienia psychicznego w dzieciństwie, poprostu lubie wulgarny seks, moja laska też jest ostra ale nie aż tak jak ja i wiem że do tego co ja lubie ją nie zmusze, zresztą zmuszanie to porażka. wiec radze sobie w inny, mniej legalny sposób..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam tak chlopaku
Czesto tez wpadam do mieszkan emerytek, jestem listonoszem i jak przynosze emeryture od razu je posuwam. Mam kilka takich ulubionych: - Gienia 78 lat - Hania 68 lat Z nimi moge sie naprawde dogadac, nie maja zadnych ale i wszystko pozostaje w tajemnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam tak chlopaku
Moze mnie chcialbys posunac fan fan tulipanie? Jestem dyskretny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z szacunku Julietttaaaaaaaaaaaaa, z szacunku. nie powiem jej przecież " liż mnie tu i tu i tam" skoro wiem ze tego nie preferuje. a kochanka z pracy sama sie za to zabiera bo ją to kręci... dziwne to troche ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_tulipana
Niestety jest on strasznym cieciem, ma malego, zawsze ma przedwczesny wytrysk dlatego czesto dogadzam sobie w inny sposob!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julietttaaaaaaaaaaaaa
A moze stopniowo dałaby się do tego przekonać ? Rozmawiacie na te tematy ? Poprostu powiedz jej co lubisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_tulipana
On ze mna rozmawial, niestety to prosty czlowiek i nie za bardzo potrafi sie wyslowic poniewaz ma nieuleczalna genetyczna wade zgryzu. Czesto wiec obslinia wszystkich dookola przy probie wypowiedzenia chociaz slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julietttaaaaaaaaaaaaa
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdzielę
jesteście chorzy i to bardzo z szacunku nie powiesz jej że ma Ci obciągnąć i z tego samego szacunku doprawiasz jej rogi?????? Wyjedż i załóż harem ....a nie oszukuj, bo takie układy jestem jeszcze w stanie zrozumieć jak są obopólne ale ty ją oszukujesz, prowadzisz podwójne życie, rozumiesz!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już napisałem, WON gnoju parszywy na inne topiki, durnoty wypisywać. jessu co za gówniarze na to forum włążą czasem... Julietttaaaaaaaaaaaaa, próbowałem. jednak pewnych barier nie przeskoczy moja dziewczyna, nie da sie namowic na pewnego rodzaju pieszczoty i forne seksu, po za tym nie wychodzi jej tez francuz. dlatego mam jak mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka_tulipana
Synu... Wlasnie weszlam na forum! Przeczytalam wszystko! Ale ty masz dopiero 9 lat i dalna? Wiec jak to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak mam chłopaku
ostatnie 2 odpowiedzi to podszywy. no wiadomo o co chodzi. u mnie jest jeszcze tak ze moja dziewczyna nie jest uzalezniona od seksu jak ja. no i lodzik bardzo Rzadko (BO to niby ponizanie kobiety) i jak juz to bardzo słaby anal nigdy. a tak moge robic co tylko chce. no i dochodzi do tego wszystkiego jeszcze to ze zawsze jest to jakas odmiana. jak zdradziłem ją poraz pierwszy miałem mieszany uczucia. z jednej strony miałem wyrzuty sumienia a z drugiej czułem sie jak nowo narodzony. pierwszym razem chciałem sprawdzic czy jeszcze umiem wyrywac tak towary jak kiedys (spedziłem 1.5 roku w monogamii a moja dziewczyna jest moja pierwsza powazną miłoscia) no i sie nie rozczarowałem bo po 40 minutach znajomosci poszlismy do łózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to jest dziewczyna
to zostaw ją człowieku!!!!!!!!!! daj żyć innym normalnie nie myśl tylko o sobie i twoich potrzebach, jesteś egoistą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna_tulipana; matka_tulipana... hehehe może jeszcze ojciec i dziadek???... jejku ale te podszywy sa żałosne.. no nie ważne. podwójne życie, no jest coś w tym, nawet i potrójne jak by sie dobrze przyjrzeć, no ale ja nie umiem zrezygnowac z żadnej. z kobietą zyje (ślub planujemy) a kochanki mi dogadzają... taki już mój temperament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam tak chlopaku
...ale byly tez i gorsze podrywy. Kiedys chcialem sie sprawdzic i wyrwac prawdziwa sztuke. Mial 1,92, sniada cere. Wiec podszedlem i zaproponowalem anal, jeszcze tego samego dnia ostro we mnie pakowal. Cudowny dreszczyk emocji. Czulem sie bezbronny, malo sie nie zesralem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julietttaaaaaaaaaaaaa
Ale to nie jest powod by trak postępować. Zaloże się, ze gdyby nawet robila "po Twojemu" i tak byś się rozglądał na boki :o Jesli robi źle, to ją nakieruj, jesli pozwoli, rozmawiaj z nią... Ona napewno czuje, że ją oszukujesz, więc jak moze dawać z siebie wszystko... Miłość to nie tylko branie, to praca, kompromisy, czasem wyrzeczenia... Czy Ty wiesz co to kochać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak mam chłopaku
jebac podszywaczy. dzieciaki do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julietttaaaaaaaaaaaaa
Teraz są wakacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka_tulipana
Dzialam w takiej akcji "pomoc niepelnosprawnym w stopniu umiarkowanym", tulipan jest moim podopiecznym. Czesto zabieram go na wycieczki, wychodzimy razem gdzies, ale niestety czasem zachowuje sie nieodpowiednio: slinotok, drgawki, samoobsranie w miejscu publicznym, zdarzaja sie dni kiedy jest spokojny i wtedy ew. daje m dupy, poniewaz mam dobre serce i chce aby nawet on mial cos z zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak mam chłopaku
ja np. wiem co to znaczy. wielu rzeczy potrafiłem sie wyrzec ale tego nie umiem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam tak chlopaku
Jestem tez ekshibicjonista. Czesto latam z golym kutasem po calym miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex jest bardzo ważny
nie dopasowanie rozdziela prędzej czy póżniej więc nie bądżcie tchórzami i odejdżcie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julietttaaaaaaaaaaaaa
Ale oni planują Ślub :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julietttaaaaaaaaaaaaa
Kochanki pewnie będą jako delegacja z pracy ;) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex jest bardzo ważny
te podszywki są dobre he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex jest bardzo ważny
dokładnie, strasznie to chore a oni szukają tu wsparcia, żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak mam chłopaku
ja nie szukam wsparcia tylko sie udzielam w temacie i tyle. FYP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×