Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fan_fan_tulipan

zdradzam...

Polecane posty

Gość Julietttaaaaaaaaaaaaa
To typowy mechanizm psychologiczny niestety... chcą się utwierdzić w słusznosci swego zachowania :( Nie tędy droga Panowie, ale zawsze jest szansa na zmianę ! Moze faktycznie nie jestescie szczęsliwi do konca w związkach ? Moze cos trzeba zmiwnic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_tulipana
On szukal wsparcia na wielu forum, byl juz na: - gej geja posuwa - rucham slonice - onanisci i nie tylko - zoofil przyjacielem twojego psa Niestety wszedzie czul sie zbluzgany i oszukany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julietttaaaaaaaaaaaaa
Nie dokuczajmy im, bo się zamkną w sobie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te kobiety
a te kobiety siedza sobie w domku, gotują obiady , piora ,sprzatają i są nieswiadome niczego. malo tego - wśrod towarzystwa jej mąz to najpiekniejszy, najlepszy i najwierniejszy mąz. ;-D o naiwności..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam tak chlopaku
Wy ohydni podszywacze! Jak mozna tak robic! Nie rozumiecie nas wcale, wlasnie sie wymienilem emailem z tulipanem i planujemy wspolne posuwanie emerytek, wszystko w tajemnicy! Wy tego nie zrozumiecie! Ostatnio nabawilem sie wielu chorob bo moja ostatnia partnerka byla z Ugandy i w dodatku okazala sie mezczyzna, teraz mam grzybice penisa i pekly mi miesnie zwieracze odbytu. Ostatnio sie w pracy na konferencji obsralem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julietttaaaaaaaaaaaaa
A moze założyć im coś na wzór kagańca :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julietttaaaaaaaaaaaaa
"... moja ostatnia partnerka byla z Ugandy i w dodatku okazala sie mezczyzna..." :D:D:D the best of ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bronisz waszego
zachowania, a ono jest anormalne nie możesz tak żyć z drugą osobą okłamując ją czy to takie trudne do zrozumienia to powiedz jej że to robisz, uzyskaj aprobatę i oboje się zdradzajcie a wieczorkiem będziecie sobie opowiadali o waszych przygodach sexualnych i je analizowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julietttaaaaaaaaaaaaa
Nie, nie lubimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uty
autorze, jestes zwyklym pajacem. Przez takich jak ty, fajne dziewczyny sa zajete, nie widzac, ze maja za chlopaka palanta i ze zasluguja na kogos lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietki...
a moze my tak bedziemy zdradzac naszych partnetow, u mnie w pracy też jest taaaki fajny, niestety a moze stety ma piekną zone, a zdobbyc faceta z piekna zoną to moze byc wyzwanie? Po bzykaniu wroce do domku, ugotuje obiadzik i nagle dostane migreny ..:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julietttaaaaaaaaaaaaa
Taaaaak !!! Zdradzajmy się wszyscy razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze jedna sprawa
bardzo ważna skąd Ci co zdradzają są tak pewni że dają swoim partnerkom wszystko w sexie może ona też tak do końca nie są zadowalane tak jakby chciały a one jednak nie szukają tego gdzie indziej facet myśli że jak robi wszystko to jest genialny... może robić ale beznadziejnie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh te podszywy nędzne to moderator i tak pousuwa wiec spuszczajcie sie dalej. Julietooo, owszem, planuje ślub bo moja jest naprawde super w łóżku, potrafi mnie zajechac przez noc całą. ale np o analu nie chce słyszeć a mnie to kręci. i jak jej mówiłem to to ona ze nigdy w życi bo to fe i wogóle. a moja kolezanka z pracy wlasnie w ten sposób dochodzi o wiele szybciej niż normalnie... 'tez tak mam chlopaku' , ja pierwszy raz pojechałem na boki po 2 latach, koleżanka, ta włąśnie z L.O. zaprosiła mnie na spacer i w ustronnym miejscu przyssała sie wiadomo gdzie. mimo iż doszedłem nieziemsko to z tydzień miałem wyrzuty. a potem to już poszło z górki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam tak chlopaku
Ten teskt u gory nie byl moj. Jestem dosc zakompleksiony, wychowywalem sie u Mormonow, tam seks byl tematem tabu. Kiedy wyrwalem sie z tego hermetycznego srodowiska odkrylem slodycz ruchania, anal, oral, pissing, wszystko to mnie pociagalo. Mam taki maly pamietniczek zatytulowany "ruchacz", wklejam do niego zdjecia, a potem celem wywolania przyejmnych wspomnien otwieram na odpowiedniej stronie i siarczyscie spuszczam sie na kartki. Koledzy mowia ze mam cos z geja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uty
"a moze my tak bedziemy zdradzac naszych partnetow" chyba nie przeczytalas, ale gosc napisal, ze jego kochanka MA chlopaka, wiec kobiety takie niewinne tez nie są 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wytrzymam a on znowu
to samo, jak to lubi anal a ona nie człowieku czy ty słuchasz co się do Ciebie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wytrzymam a on znowu
jesteś chory!!!!! mam nadzieję że jak będziesz miał dziecko to ono Cię nie nakryje bawiąc się w parku jak Ci ciocia z L.O. robi loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te wszystkie rady, krytyki sa do jednego wora. Prawda jest taka, ze jesli sie kogos kocha ale tak naprawde, to nikt inny nie dorownuje tej osobie. Nikt inny nie jest tak inteligentny, piekny, nikt tak ladnie nie pachnie, nikt nie jest lepszy w lozku. Tylko jak uczucie wygasa, wtedy kazdy inny jest lepszy lub ma cos ciekawszego od tej osoby z ktora sie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julietttaaaaaaaaaaaaa
Ciocia z L.O. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julietttaaaaaaaaaaaaa
Kwiatuszku, co robić, by to uczucie nie gasło ??? Właśnie On twierdzi, że ją kocha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna_tulipana
Moj chlopak pomimo ze mnie zdradza jest takze dusigroszem, czesto podkradal kase z portfela mojej babki, ktora ma duza rente zeby mnie na randke zaprosic. Jezdzi tez starym maluchem, w ktorym ma zamontowane ogromne glosniki. Jak jedzie to puszcza na caly regulator rubika i klaska podczas jazdy, nie wiem na co on wyrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julietttaaaaaaaaaaaaa
:D:D:D Hahahahaha xDxDxDxDxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wytrzymam a on znowu
podszywacze z skąd wy macie te historie do młodych nie należę ale się uśmiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak, krytyka mi sie należy. nie ma co! kawał cholery ze mnie i tyle ale taki już mój kurcze temperament. a z temperamentem sie nie da wygrać, czytałem tutaj toik laski co zdradziła bo koleś chciał po bożemu a ona ostro ale nie chce sie rozstawać bo to tylko o seks chodziło. i co? ano to że panny też z temperamentem nie wygrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julieta- nie kocha jej skoro ja zdradza. Jesli zrobilby to na imprezie bo za duzo wypil to jeszcze ok. A on ma 2 inne kobiety...On jej nie kocha, w takim zwiazku nie ma juz milosci a raczej przyzwyczajenie i strach ze sie zostanie samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podszywacze to muszą być takie debilki lat około 15-17 co tylko przed kompem siedzą, zakompleksione prawiczki co sie z nich w szkole śmieją na maxa, dlatego sie pucują przez internet. ot cała prawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julietttaaaaaaaaaaaaa
Kwiatuszku, wlasnie tez to zasugerowalam i zapytalam czy wie co to znaczy kochac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie że kocham Kwiatuszku, bo jest świetną babką z klasą i moją przyjaciólką. sam jestem niewyżyty i lubie pwewera na co ona reaguje 'feee' dlatego tak zabrnąłem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wytrzymam a on znowu
i o to chodzi tulipanie ja nie krytykuję tylko mężczyzn o odwrotnej sytuacji myślę to samo!!!! zdrada to zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×