Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fan_fan_tulipan

zdradzam...

Polecane posty

Gość Dziadek_tulipana
Wnuczku pamietaj ze masz tylko jedno jadro, nie denerwuj sie bo sie spocisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czub zajebany
Kto mnie wolal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Internetowy matkojebca
Jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julietttaaaaaaaaaaaaa
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D p.s. Rodziny się nie wybiera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna_tulipana
[to az sie prosi o komentarz:) - dr. podszywacz] Znam go bardzo dobrze, tak naprawde to to co go najbardziej podnieca to obgryzanie ustami paznokci u stop, poniewaz jest niski latwo siega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhjhjh
kocham podszywaczy, zabijcie go:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obsesyjnie_zakochana
Jestem jedna z tych co tulipan wyruchal, polaczylam fakty i wiem, ze to on.Postanowilam sie zemscic. Wczoraj gdy przyszedl do mnie nasralam na talerz, do kupy dodalam troche salatki a jemu powiedzialam, ze to slaska rolada i zjadl z radoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam go
ten chooy jest ze Skarżyska. Zobaczysz, wszystko jej powiem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burmistrz_skarzyska
Chcialbym zlozyc notatke o tym zboczencu. Grasuje noca, najczesciej na pkp miedzy 4 a 6, jezdza wtedy dwa pociagi, obciaga konduktorom zeby nie placic biletu, potem wsiada i trzepie sie na jezdzaca klieentele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybuchna
Bardzo ciekawe...To musisz byc naprawde fajny, skoro kazda ci tak daje Normalnie chcialabym cie poznac ;P Twoja ego by opadlo kiedy jako pierwsza bym cie olala ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybuchna, tak owszem jak to czytasz to olałabyś mnie na 102! ale jak byś nie wiedziała ze ja to ja i zaczął bym Cie podrywać to nic nie wiadomo. zreszta w wiekszości przypadkach dziewczyny zajęte pierwsze zaczynały mnie bajerzyć żebyśmy razem coś teges. a ja to tylko wykorzystywałem, w końcu seks to zabawa co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyyyyyyyyyyyy. Seks może być zabawą, ale raczej nie wtedy, gdy w grę wchodzą takie uczucia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan-fan_tulipan
Smiszne jestescie. Wyrwalem juz 689, dwie mialy hiva i co zdrowy nadal jestem! hahahah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan-fan_tulipan
A daje mi nie kazda, tylko statystycznie co 5, wierze w swiecie statystyke, gram nalogowo w lotto i narazie wygralem 5zlotych.Rozumiecie tez 5! Ale ja jestem szalony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się nazywa okienko
serologiczne a nie zdrowie baranie :D Powtórz testy za pół roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan-fan_tulipan
Dzis robilem test, ale ciazowy, ale mam niezle zryty beret wiec zrobilem! Ale ja jestem szalony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje wogole olewać pomarancza z nickiem cośtam-cośtam_tulipan tak wiem, ze jak wchodza w gre takie uczucia to kończy sie zabawa ale Katherine zrozum jedno, ja oddzielam seks od miłości, zresztą seks z moja dziewczyną jest czuły i głęboki a seks z kochankami albo wyrwanym towarem to czyste wyżycie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costam-costam_tulipan
Ja pierdole, nic ci nie zrobilem! Szacunku konusie! To reszta sie z ciebie nabija, a nie ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julietttaaaaaaaaaaaaa
Mam pytanie, a z tymi kochankami też się całujesz czy "tylko" pukanie :o ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrwany_towar
Ze co prosze? Ale chamstwo! To jak mi mowiles "ssij mojego mikrusa" to to nie bylo zdrobniale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:49 costam-costam_tulipan Ja pie**ole, nic ci nie zrobilem! Szacunku konusie! To reszta sie z ciebie nabija, a nie ja! a to było dobre, naprawde smiechu kupa ze boki zrywać :) szacun :) Julietttaaaaaaaaaaaaa, oczywiście że sie całuje, sex bez pocałunków nie smakuje tak samo, wogóle nie smakuje w sumie, bynajmiej mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrwany_towar2
A jak mnie przywiazales do krzesla i mowiles "wyssam ci rurka mozg i wstawie kalafior" to tez nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no teraz to juz jaja se
robicie na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no teraz to juz jaja se
trzeba dzieciaki znać umiar nawet i w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojciec_tulipana
Na poczatku mego listu pytam czyscie zdrowi a teraz cie opierdole.. Synu do pluga a nie baby w miescie wyrywac! Taki z ciebie byl porzadny chlopak, to ci sie miasta zachcialo. mama wlosy z glowy wyrywa jak opowiadasz o jakis solarach, ze po jakis dyskotekach lazisz! Zes byl ministrantem a teraz! Ostatnio zes na wies przyjechal, to sie babka wystraszyla i myslala ze to jakis czort, a ty mowisz ze na jakims solarze byles i dupe ci na czarno wysmazylo! Hanka sie we wsi o ciebie wypytuje, ta od sasiada, maja duze pole i dorodne maciory, zabralbys sie za dziewczyne a nie jakies laski w miescie wyrywasz! Twoj kochajacy tato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co? Wasz zwiazek nie ma sensu, a tym bardziej nie powinniscie brac slubu, bo jestescie totalnie niedopasowani do siebie. Nie pasujecie razem, sam to widzisz... I co cale zycie bedziesz ja zdradzal? TO NIE MA SENSU!!! Znajdz kobiete ktora da Ci wszystko czego potrzebujesz, a nie jestes z jedna i jeszcze z dwoma uprawiasz seks! Zobaczysz wpadniesz kiedys, wszyscy sie dowiedza. Kobiety potrafia byc msciwe. Ktoras z nich kiedys sie wkurzy na Ciebie i wszystko wszystkim rozpowie. W kazdym razie lepiej abys zerwal ze swoja dziewczyna i abys znalazl sobie taka ktora lubi to co Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojciec_tulipana
To musialby byc cyborg jakis ta jego dziewczyna! Ale Japonczycy juz robia prototyp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka- nigdy nie rozstane sie z moją dziewczyną, bo jej rodzice juz oddawna mi płaca żebym się zajmował nią, a do tego obiecukją mi kierownicze stanowisko w rodzinnym interesie. A to porządny i lukratywny interes - sklep z wózkami dla dzieci. Po prostu chcę się ustawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×