Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiniasa1111

CZY to ciąza ? jejku boje sie

Polecane posty

Gość kiniasa1111

jestem załamana, opisze moja sytuacje 4 lipca (ostatni stosunek)- kochałam sie z chłopakiem był to stosunek przerywany i z zabezpieczeniem (gumka byla cała i nieuszkodzona) 16 lipca dostałam okres , był normalny i umierałam z bólu 5 dni po SKOŃCZENIU okresu zrobiłam test ciazowy rano i wyszedł negatywny , następnie powtórzyłam test za 10 dni od tego ostatniego testu i tez wyszedł negatywny, planowo jutro mam dostac okres ale nie boli mnie brzuch tylko piersi , nie czuje sie jakbym miala dostac okres , jestem załamana i niewiem czy zrobic trzeci test?? od ostatniego okresu juz sie nie kochałam mam obawy ze to ciaza , mam ochote na słodycze i duzo pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorrrki
na 100% nie jstes w ciązy- nie martw sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniasa1111
chłopak tez mówi ze nie jestem. ale mnie nie boli brzuch i ciagle o tym mysle , bo zawsze przed okresem brzuch mnie bolał a teraz nic tylko piersi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorrrki
bo jak ciągle o tym myslisz to sie schizujesz i juz sama nie wiesz czy cie boli czy nie. jest nawet mozliwosc ze okres ci sie sporo spozni dopoki nie wyluzujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniasa1111
ale zawsze mialam regularne cykle co 31 dni , a teraz nie wiem co sie dzieje , kupic jutro kolejny test? jaki ???????????:O, robiłam dwa quick vue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorrrki
to skoro robilas juz dwa i nie kochalas sie od czasu ich robienia to po jaka cholere? myslisz ze tak latwo zaciazyc - to nie taka prosta sprawa a plemniki to nie mcgaywer zeby przebiły kondonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniasa1111
no dobrze to dlaczego jest tyle topików róznych ze np laska zaszła przez peting albo poprzez płyn przed wytryskiem ,? :O rycze nie moge spac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniasa1111
jest duzo wpadek , masakra , a gumka tez nie chroni w 100% :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniasa1111
pewnie jestem w ciąży..i co ja narobiłam? jak powiedzieć to rodzicom, chłopakowi? czuję się winna :( płaczę i jestem zszokowana tym co się stało... dlaczego tak wiele dziewczyn choć nie uprawiało seksu jest w ciąży? co ja teraz zrobię? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorrrki
dziwna jestes bazujesz na jakis glupotach i tyle wspomnisz moje slowa jak sie okaze ze nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniasa1111
dobra , ide sie połozyc :O dzieki za odpowiedzi i trzymaj kciuki zebym dostała planowo okres , pozdrawiam cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE JESTES W CIAZY!! CO TO MIAŁO BY BYC?? NIEPOKALANE POCZECIE !! SKOŃCZ SCHIZOWAC I IDZ DZIECKO SPAC !! DOBRANOCKA JUZ DAWNO BYŁA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×