Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kupic czy nie

co sadzicie??

Polecane posty

Gość kupic czy nie
chodzi mi o posciel na wersalke dla dziewczynki.kupowac w ciemno?(bez macania materialu :p ) zalezy mi na dobrej i nie drogiej poscieli . pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna czy nie ja też mam zawsze problem jeśli chodzi o materiał i martwię się że będzie z nim cos nie tak, dlatego warto poczytać komentarze:) W neutralnych możesz znaleźć różne info i tak np. tutaj było "Operacja przeprowadzona szybko,sprzedawca rzetelny,pościel taka sobie" "Pościel jest z dobrego materiału-szkoda tylko,że zdjęcia na aukcji pokazują jedynie w przybliżeniu jak wygląda! Na aukcji zamieszczone są fotografie z opakowania,pościel w rzeczywistości wygląda inaczej!" "Wszystko mogło być dobrze,gdyby nie to iż kolor pościeli kolosalnie różni się od tego na zdięciach.Mój pierwszy neutral,ale trudno." Wg. mnie hmm.. 100% bawełna to każdy wie czego powinien się spodziewać. Jedni lubią satynę inni właśnie bawełnę. Mi 100% bawełna odpowiada choć jest troszkę sztywna. Ale na pewno jest taka sama jak bawełna w sklepach więc spodziewaj się tego samego co i tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupic czy nie
no wiem ze jest sliczna :) i chyba nie droga bo inne sa i po 100zl i w zwyz,ale czy dobra gatunkowo.i czy ten sprzedawca jest ok? kupowalyscie juz tego typu rzeczy na allegro?eh chyba zaryzykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra tylko warto popatrzeć ile jest tych neutrali w porownaniu z pozytywami....ja bym spokojnie zaryzykowała zwłaszcza za taką cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często kupuje. Mam nawet swojego stałego który szyje mi wymiary na zamówienie itp. Albo jak coś chce to też mi zawsze uszyje np. Pokrowce na materac choć tego ogólnie nie sprzedaje itp. Niestety nie ma takich fajnych wzorów żebym mogła Ci go polecić na szycie pościeli ale jakbyś chciała coś innego to wyszukaj sobie sprzedawce "frotti" :) A ta pościel jest naprawdę ładna i od razu zawołałam chłopaka żeby mu pokazać bo tania też, tylko że mi jeszcze raczej mała jest potrzebna:) Wg. mnie opłaca się kupić. Jak chcesz mieć pewność czego się możesz spodziewać to poszperaj trochę ( ja tak zawsze robię;) ) Możesz np. Z komentarzy tej osoby wejść na stronę użytkownika który kupił pościel i wysłać mejla z zapytaniem czy warto. Pamiętaj że często ludzie spodziewają się cudu ( tak jak z tym frotti - słyszałam opinie że dostali towar i np. frotka była kiepska bo oblepiona inna frotką:/ No ja akurat zawsze piorę nową rzecz i może fakt była trochę oblepiona ale zeszło w praniu a wada ta była naturalną wadą) Popytaj czy pościel nie zniszczyła się w praniu itp. Wiadomo niby tylko 40 zł ale szlak może trafić człowieka jak przyjdzie jakiś badziew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle się nie patrze na to jaki to typ komentarza bo często ludzie śmiesznie wystawiają te komentarze. Nie raz spotkałam się z negatywem bo "kupiłem paczkę w poniedziałek, dziś jest środa i paczki nie ma" Albo kupują coś na czym pisze że należy prać ręcznie i później wystawiają negatywa bo "w trakcie prania coś odpadło i zepsuło pralkę" Ja bardzo dużo rzeczy kupuje na allegro, komentarz typu "wszystko ok ale jakoś taka sobie" uważam za odpowiedni i świadczący o tym że pościel jest dobra, wiadomo nie rewelka ale jak się chce rewelke to powinno się ustawić cenę od 200 zł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupic czy nie
dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoliszon
Ja kupowałam pościel na allegro, tez niedrogo, za 35 zł komplet, polecam ci sprzedawce lew74 trudnią sie właśnie sprzedażą pościeli. firma pewna, przesyłka bardzo szybko doszła. z pościeli jestem zadowolona, milutka, dokładnie taki wzór jak na zdjęciu, nie zawiodłam sie, no i cena odpowiednia. :). Za niedługo zamówię kolejne zmiany pościeli u tego sprzedawcy, już nawet wzór upatrzyłam. Tu chyba tyle, w każdym razie warto. Ja sie nie zawiodłam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×