Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ouuu

co sie czuje kiedy zaczyna sie rodzic??

Polecane posty

Gość kropla besskidu
że zaraz wykluje się na powierzchnie ludź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicka
bóle jak na miesiączkę najpierw, które pojawiaja sie regularnie przez pare godzin, z godziny na godzine coraz czesciej, potem sie nasilaja, nasilaja, sa co 5 min...i to juz porod :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja poczulam ze mi wody odeszly a potem takie podekscytowanie :D:D ze to juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czulam straszny bol w krzyzu... co kilkanascie minut wracal i sie nasilal z godziny na godzine :P a poza tym poczulam sie jakas taka spokojniejsza, ze to juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiziak150
Ja to przez wiele godzin w ogóle pojęcia nie miałam, że już rodzę:O a miałam skurcze porodowe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka...---
boł ja w pierwszych dniach okresu :)--co z czasem nasila się:) mi za drugim razem poleciał też gęsty śluz:) w dużej ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku bóle jak na okres. Ja takie miałam od 5 do 10 rano gdzieś... Tak po prawdzie to wóczas nawet nie byłam pewna, czy to już :) Potem polazłam do położnej, luknęła i powiedziała, że rodzę ;) I że mam się szykować. Aż mi gula w gardle stałą z radości i podniecenia, że to już :) No i potem bolało coraz bardziej, ok 17 to już myślałam że nie wytrzymam, i od tego czasu do 20 gdzieś bolało z grubsza tak samo. Później trochę bardziej jeszcze. A parte to już sama przyjemność :) Ja czułam wówczas takie silne napieranie, w stylu jak się ma mega rozwolnienie i na kibel człowieka gna, ale z 1000 razy silniej ;) Tak, że choćby mi przystawili pistolet do głowy i zakazali parcia, to i tak bym parła - nie do pohamowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to streszczenia
ja nie miałam bóli jak na okres, tylko cholernie mnie rąbało w krzyżu i zastanawiałam się, czy to nie nerki, bo ból był podobny do kamicy nerkowej (przeżyłam to, więc wiem ;) )- w sumie na początku nie skojarzyłam, że to to. Aha, i takie wrażenie, jakby coś naciskało na hm..przewód pokarmowy ;) W ogóle nie miałam bólu jak przy okresie. Ciągle mnie tylko rozrywało z tyłu i wrzeszczałam potem na pół szpitala :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqla
jak ja dostałam skurczy to początkowo podejrzewałam że to niestrawność przez zjedzone wcześniej śliwki, i że pewnie czeka mnie biegunka :D idiotyczne, ale naprawdę tak mi się zdawało. potem jednak zobaczyłam że coś jest nie tak, bo skurcze były bolesne i systematyczne - dosłownie biegałam po mieszkaniu, nie mogłam usiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababetix
czuje sie skorcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×