Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Almusienka81

Mam termin na 28 sierpnia i chca mi przekrecac dziecko bo jest ul

Polecane posty

Gość Almusienka81

POMOCY!!!!! mam termin na 28 sierpnia i w poniedzialek mam wizyte w York Hospital na "przekrecanie" tzw kulanie dziecka Mysle ze to juz za pozno ta takie praktykowanie Dziecko lezy posladkami w dol Co robic??? Dac sobie przepychac dziecko czy od razu powiedziec ze chce casarke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moze sie nakrecamm
sluchaj powiedz mi od 2 dni mam dziwne uczucie wzrosla mi temeperatuta ciala ,jest mi gorąco , i popoludniami mi sie wszystko odbija znaczy nie sa to mdlosci chociaz wczoraj wiecziorem to mi sie tak odbilo ze taki niesmak czulam a stosunek bez zabezpieczenia mialam 13 dnia cyklu czy ja sie nakrecam a teraz to moj 20 dzien cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Almusienka81
Najlepszym a zarazem najpewniejszym dniem jest dzien 13/15 Twojego cyklu. W tych dniach mozliwosc zajscia w ciaze jest najwyzsza Jesli masz takie objawy jak odbijanie sie jak mowisz, zawsze mozesz zrobic sobie test ciazowy Nic na tym nie tracisz a moze sie okazac ze zaszlas jednak w ciaze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moze sie nakrecamm
dziękuje ale non stop mi sie odbijajakbym czyms sie zatrula a nic takiego nie jadlam.bo przeciez tego odbijania to nie mozna sobie wmowic nie chce sobie nic wmawiac ale z tym zoladkiem to pierwszy raz mam ,watpie by tak szybko bylo znac ze sie jest w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssffff
ja nie pozwoliłabym za nic przekrecać dziecka.Miałam cesarkę z tego względu.Nie była przeze mnie wymarzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Almusienka81
dlaczego? to co tak bolalo czy chcialas naturalnie? Ja od zawsze chcialam naturalnie ale niestety moje dziecko zadecydowalo inaczej :( Bardzo sie boje tej casarki Nie wiem czy bede swiadoma i czy cokolwiek zobacze Nie chcialabym zeby mnie rzneli jak prosiaka a ja nic nie bede widziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Almusienka81
jedyne wyjscie zeby sie przekonac - zrob sobie test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×