Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uleaa

Co się dzieje z moim synkiem?

Polecane posty

Gość uleaa

Mój synuś ma 9 m-cy i od pewnego czasu zaczął tak jakoś dziwnie kurczyć, ściskać nóżki (tak, jakby mu się mocno chciało sikać). Do tego kładzie rączki na brzuszek i zaciska piąstki. Rączki trudno mu wtedy wyprostować. Nie wiem, co się dzieje? Czy ktoś też tak miał? Bardzo się martwię, dodam, że byłam u lekarza i on nie wie co mu jest, miał USG, bad. moczu i krwi i wszystko jest OK. Teraz zaczyna robić coraz częściej i zaczyna płakać jak się go bierze na ręce, gdy to robi. Synuś się prawidłowo rozwija, raczkuje, stoi, nawet robi kilka kroczków przy meblach, zawsze był radosny, uśmiechnięty, prawie nie płakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleaa
Miał badany brzuszek, mam jechać z nim do neurologa , ale niestety wizyta jest dopiero w październiku (i to prywatna), bo takie są tam kolejki. Właśnie coś tam wyszukałam w internecie, podobne przypadki i że to jest niby taki rodzaj zabawy, albo onanizm dziecięcy. Oby to było to, niż jakaś poważna choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde dzinwe faktycznie...nie spotkałam sie z czymś takim ale dobrze ze szukasz pomocy dalej...nie martw sie na zapas może to być kolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleaa
kolka to raczej nie, bo nie płacze, kiedyś miał kolki i zupełnie inaczej wyglądały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×